01.07.2012. 18:19
Viens no visu laiku labākajiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) vārtsargiem Martins Brodērs 40 gadu vecumā uzsācis jaunas komandas meklējumus.

Visu savu līdzšinējo NHL karjeru kopš 1991.gada Brodērs pārstāvējis vienīgi «Devils» komandu un šosezon tai palīdzēja sasniegt Stenlija kausa finālsēriju. Tomēr pārrunas par jauna līguma noslēgšanu nav noslēgušās veiksmīgi.

Tagad Brodērs izlēmis noslēgt līgumu ar aģentu, kurš aizstāvēs viņa intereses. No svētdienas NHL komandas var slēgt līgumus ar spēlētājiem, tāpēc tuvākajā laikā, visticamāk, Brodērs mainīs komandu.

Aizvadītajā sezonā Brodērs nopelnīja 5,2 miljonus ASV dolāru (2,9 miljonus latu). Brodērs ir NHL rekordists gandrīz visos vārtsargu statistikas rādītājos, ieskaitot visvairāk uzvaras regulārajā sezonā - 656.

Karjeras laikā Brodērs trīs reizes ieguvis Stenlija kausu, divreiz kļuvis par olimpisko čempionu, bet četras reizes atzīts par NHL labāko vārtsargu.

Reklāma Pa to laiku «Devils» komanda panākusi vienošanos ar pieciem citiem savas komandas spēlētājiem par līgumu pagarināšanu - visiem ceturtās maiņas uzbrucējiem Stīvu Bernjē, Raienu Kārteru un Stīvenu Džiontu, kā arī vēl vienu uzbrucēju Kemu Jansenu un aizsargu Pīteru Heroldu.

Nupat aizritējušās sezonas Stenlija kausa finālsērijā «Devils» ar rezultātu 2-4 piekāpās Losandželosas «Kings» komandai, kas tika pie pirmā Stenlija kausa savā pastāvēšanas vēsturē.

Neilgi pēc Stenlija kausa noslēguma tika ziņots, ka «Devils» komanda atrodas uz bankrota robežas - tās parādu summa veido aptuveni 200 miljonus ASV dolāru (111,2 miljonus latu).Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties