26.11.2013. 00:26
Britu Boksa padome atbalstījusi tiesneša Hovarda Fostera pieņemto lēmumu Karla Froča (32-2, 23KO) un Džordža Grova (19-1, 15KO) cīņā, kad devītajā raundā strīdīgā situācijā tiesnesis apturēja cīņu, par uzvarētāju atzīstot Froču.

Jāatgādina, ka pirmajā raundā IBF un WBA čempions svarā līdz 76.2 kilogramiem Fročs pabija nokdaunā un cīņas pirmā puse aizritēja ar Grova pārsvaru. Vēlāk iniciatīva pārgāja Froča pusē un devītajā raundā viņš izdarīja vairākus precīzus sitienus, tomēr neskatoties uz to Grovs noturējās kājās un faktiski nebija pamata apturēt cīņu. Tiesa, Fosters to izdarīja, izpelnoties asu kritiku par pāragru cīņas apturēšanu. Britu Boksa padome Fostera rīcību gan novērtējusi kā pareizu.

"Hovardam Fosteram nācās pieņemt lēmumu vienā mirklī un es atbalstu viņu tajā," sacīja Britu Boksa padomes sekretārs Roberts Smits. "Viņam nebija iespējas televizorā apskatīt atkārtojumu. Viņš atradās piecpadsmit centimetru attālumā no bokseriem, redzēja viņu acis un viņš atbildēja par viņu veselību un drošību. Hovards Fosters ir pasaules klases ringa tiesnesis un īsts profesionāls. Vēl viens [Froča] sitiens varēja būtiski izmainīt Grova karjeru."

Cīņas apturēšanas brīdī Grovs bija vadībā ar 78:73, 76:75 un 76:75. Jāpiebilst, ka pēc cīņas Grovs pieprasīja revanša cīņu un Fročs sava tautieša lūgumu akceptēja.

Izmantotie resursi:ESPN.co.uk - Sports news, Features, Statistics...Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties