29.12.2017. 15:37

Ceturtdienas pievakarē tika aizvadīta pirmā preses konference pirms Pasaules boksa Supersērijas pusfināla cīņas starp Latvijas bokseri Mairi Briedi (23-0, 18KO) un ukraini Oleksandru Usiku (13-0, 11KO). Pēc tās plašāku komentāru par lēmumu cīņu aizvadīt tieši Rīgā sniedza Supersērijas organizators un viens no projekta idejas autoriem Kalle Zauerlands.

“Redzējām, ka par cīņu ir liela interese no vietējiem cilvēkiem un tāpat ņēmām vērā pašu stāstu. Visi uzskata, ka Usiks ir izteikts favorīts, tāpēc Briedim būs nepieciešama palīdzība no malas. Pirmā cīņa, kuru organizējām Rīgā izdevās varena – lielisks šovs, atmosfēra, izpārdota halle, viss bija lieliski. Šobrīd ir visi priekšnosacījumi, lai otrā cīņa šeit arī izdotos,” uzskata turnīra organizators. Viņš arī atklāja citas potenciālās 27. janvāra cīņas norises vietas – Čikāga, Kijeva, Londona. “Uzskatu, ka mēs izdarījām pareizo izvēli. Jā, biļešu cenas ir augstas, taču finansiāli Rīga noteikti nav labākā vieta. Esam šeit, lai cīņa risinātos lieliskā vietā un arēnā valdītu fantastiska atmosfēra. Mums jārada TV produkts, tāpēc atmosfērai jābūt līmenī,” skaidro Zauerlands.

“Usikam ir milzīgs talants, bet Mairis ir gatavs strādāt ļoti smagi. Usiks ir sistēmas auglis, Ukrainā amatieru bokss tiek bagātīgi sponsorēts. Neesmu tik liels Latvijas boksa pazinējs, bet domāju, Latvijā tā nav. Abi puiši ir lieliski atlēti, šai būtu jābūt lieliskai cīņai,” savu prognozi izsaka Zauerlands.Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties