09.07.2015. 13:44
Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis žurnālam FHM atklājis, ka sparinga cīņās ar IBF, WBA, WBО, IBO titulu īpašnieku Vladimiru Kličko Ukrainas bokseris bijis visai asinskārs.

  • Mairis Briedis: Esmu gatavs cīnīties ar Kambalu 2015. g. 7. jūlijs

Savulaik 30 gadus vecais latvietis vairākas reizes viesojās pie brāļiem Kļičko, lai palīdzētu sagatavot viņus cīņām. Tāpat arī Briedis izmantojis titulēto sportistu palīdzību, lai sagatavotos pats.

«Kad braucu pie brāļiem Kļičko, tā vairāk bija sevis pārbaudīšana. Piemēram, Vladimirs arī sparingos bija visai asinskārs,» FHM norādīja Briedis.

«Nesen biju pie poļu boksera Kšištofa Vlodarčika, kurš ir bijis WBC čempions. Devos pie viņa kaut vai tāpēc, lai iegūtu pārliecību, jo sen nebiju sparingojis ar labiem bokseriem. Turklāt viņam ir tāds pats svars kā man. Pietiek vazāties pie bokseriem ar lielāku svaru,» pastāstīja Latvijas labākais bokseris.

Brieža svars šobrīd ir 93-94 kilogrami, bet masa bijusi lielāka arī par 100 kg.

«Pelnīt miljonus ir neiespējami. Pie mums tev pašam ir jāmaksā televīzijai, lai tur parādītu tavu cīņu. Tikmēr Vācijā, ASV Polijā maksas televīzijas cīņas pērk. Lai manu cīņu pirktu, man būtu ļoti daudz jāstrādā pie sava PR, jāpanāk, ka visā pasaulē mani pazīst. Nepietiek vien ar to, ka ar uzvarētām cīņām esi pakāpies bokseru reitingā,» sacīja Briedis.

Briedim joprojām ir spēkā līgums ar ASV bokseru aģentūru «Main Events», taču pagaidām nevienu šīs organizācijas sarunātu cīņu viņš nav aizvadījis.

«Neesmu nekāds Taisons, kuram ir dabas dots talants, esmu vidēja līmeņa bokseris. Lai kļūtu labāks, man nepieciešamas cīņas ar stipriem, laba līmeņa bokseriem. Bet pie šādām cīņām nav tik viegli tikt,» tā Briedis.Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties