03.07.2014. 14:09
Ievadot sagatavošanās posma pēdējo mēnesi, bokseris Mairis Briedis uzsācis sparinga treniņus pirms cīņas pret Ugandas bokseri Džoiju Vegasu, kurš stāsies pretī "Čempionu nakts" pasākumā, kas gaidāms 26.jūlijā Rīgā.

Mairis Briedis: “Gatavošanās cīņai turpinās ar izteiktu uzsvaru uz sparingiem. Nometnē man palīdz vairāki Latvijas un Lietuvas bokseri, kuri regulāri mainās, lai varētu treniņos turēt augstu intensitāti. Vienojāmies arī ar Somijas bokseri, ka sparinga periodā viņš dodas man palīgā uz Latviju. Vērtīgs ieguvums, jo soms ir pieredzējis bokseris un pēc cīņas stila ļoti līdzīgs Vegasam, kurš ir mans nākamais pretinieks. Tāpat neredzēju iemeslu neturpināt veiksmīgo sadarbību ar vācieti, kurš man sparingos ir palīdzējis jau iepriekš. Operācijas sekas vairs nejūtu, roka jūtas labi un būšu cīņai gatavs par 100 %.”

Sparinga nometnē Rīgā no pirmdienas Briedim pievienojušies Latvijas un Lietuvas bokseri, bet trešdienas vēlā vakarā ieradās arī sparinga partneris no Somijas - Juho Hāpoja, kurš tika uzaicināts, jo pēc cīņas stila ir ļoti līdzīgs nākamajam Brieža pretiniekam Vegasam. Nedēļas beigās latvietim pievienosies vēl viens sparinga partneris - Eiropas čempions WBO versijā Konstantīns Airihs no Vācijas.

Šo gadu Latvijas bokseris iesāka ilgi cīnoties ar rokas savainojumu, kas beidzās ar nepieciešamību elkoni operēt un divu cīņu atcelšanu. Līdz ar to Briedis ringā nav izgājis kopš pagājušā gada 22.novembra, kad Liepājas Olimpiskajā centrā piecos raundos pārspēja čehu Ļubošu Šudu un pārrakstīja neatkarīgās Latvijas boksa vēsturi, kļūstot par pasaules čempionu smagsvariem (91kg) Starptautiskās boksa asociācijas (IBA) versijā.

Izmantotie resursi:www.facebook.com/Briedis.MairisAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties