10.06.2014. 14:44
Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis savu nākamo cīņu aizvadīs ar Ugandas sportistu Džoiju Vegasu, vēsta nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Iepriekš Mairim Briedim bija paredzēta cīņa ar krievu Valēriju Brudovu, tomēr Krievijas sportists nav paspējis atgūties no martā iegūtā pēdas savainojuma. Viņa vietā ringā izies 32 gadus vecais Džoijs Vegass (Uganda), aģentūru LETA informēja Maira Brieža pārstāvis Raimonds Zeps.

Vegass profesionālajā karjerā ir aizvadījis 24 cīņas, izcīnot 16 uzvaras un vienam mačam noslēdzoties neizšķirti. Cīņa ar Ugandas sportistu notiks 26.jūlijā, Rīgā, "Čempionu nakts" ietvaros.

Šī gada sākumā Briedis iedzīvojās kreisās rokas savainojumā, bet aprīļa sākumā sportistam tika veikta operācija. Šogad Latvijas labākajam bokserim nācies atcelt divas cīņas. Viena no tām bija plānota martā, bet otra – jūnijā.

Pagājušā gada 22.novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā Briedis, pēc pieciem raundiem pārspējot čehu Ļubošu Šudu, pārrakstīja neatkarīgās Latvijas boksa vēsturi, kļūstot par pasaules čempionu smagsvariem (91kg) Starptautiskās boksa asociācijas (IBA) versijā. Vēl nav droši zināms, vai šis tituls tiks aizstāvēts cīņā ar Vegasu.

Izmantotie resursi:Nacionālā informācijas aģentūra LETABalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties