24.07.2016. 14:03
Leģendārais Latvijas biatlonists Ilmārs Bricis un pašreizējā Latvijas biatlona dāmu līdere Baiba Bendika svētdien izcīnīja uzvaras Latvijas čempionāta sacensībās rollerslēpošanā, kurās sportisti cīnījās arī par Starptautiskās slēpošanas federācijas (FIS) punktiem.

Desmit kilometru distancē brīvajā stilā vīriem nesen 46 gadu jubileju atzīmējušais Bricis finišēja pēc 22 minūtēm un 39,4 sekundēm, par 35 sekundēm apsteidzot 17 gadus veco Raimo Vīgantu.

Savukārt trešo vietu ieņēma lietuvietis Ažols Bajoravičs.

Tikmēr piecu kilometru distancē dāmām Bendika finišu sasniedza pēc 12 minūtēm un 47,5 sekundēm, vien par 19,4 sekundēm apsteidzot sešpadsmitgadīgo Patrīciju Eiduku. Trešo vietu guva Soču olimpisko spēļu dalībniece Inga Dauškāne.

Sestdien klasiskā stila distancēs ar intervāla startu uzvaras izcīnīja igauniete Trīne Ojaste un Bajoravičs, bet latvieši Eiduka un Vīgants guva otrās vietas.

Otrās Latvijas čempionāta sacensības no 12. līdz 14.augustam notiks Madonā, turklāt tās risināsies vienlaicīgi ar Pasaules kausa etapu.

Jau ziņots, ka jūlija sākumā Dauškāne izcīnīja ceturto vietu Horvātijā notikušajā Pasaules kausa posmā rollerslēpošanā.