22.11.2013. 21:20
Bijušais "Renault" komandas vadītājs Flavio Briatore atklāti kritizējis Heiki Kovalainenu par viņa sniegumu iepriekšējā F1 posmā Ostinā.

Kovalainens tika izvēlēts kā Kimi Raikonena aizstājējs, taču, par spīti atzīstamajiem rezultātiem treniņbraucienos un kvalifikācijā, sacīkstē finišēja tikai 15. vietā.

"Sacīkstes ASV pierādīja, ka "Lotus" bija izdarījuši ļoti sliktu izvēli, pieņemot sastāvā Kovalainenu," izteicās Briatore, kurš savulaik bija šī sportista menedžeris.

Pats Kovalainens Briatores izteikumus pēc ierašanās Brazīlijā komentēja šādi: "Man ar viņu nav nekādu konfliktu. Viņš pateica to, ko pateica. Viņš ir itālis un tas nav nekas neparasts, ka viņš manā vietā gribēja redzēt Davidi Valseki. Protams, ir viegli kritizēt, ja sacīkste bijusi slikta, taču, cerams, ka viņš mani uzslavēs, kad sasniegšu labu rezultātu."

Sākotnēji "Lotus" inženieri domājuši, ka Kovalainena vājais sniegums sacensībās saistīts ar antispārna bojājumu, tomēr vēlāk atklājās, ka bremžu diskā ir iestrēdzis papīra maiss. Tas pamatīgi ietekmējis aerodinamiku, atzīst Kovalainens. Tajā pašā laikā soms uzslavējis "Lotus" formulu, sakot, ka tā ir lieliski nobalansēta un ātra, tāpēc neesot jābrīnās, ka Kimi Raikonens ar to spējis sasniegt tik labus rezultātus.

Kovalainens startēs "Lotus" sastāvā arī šonedēļ Brazīlijā.

Izmantotie resursi:F1Today.net - Formule 1-nieuws, live verslag,...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties