27.10.2016. 10:54

SEHA līgā Baltkrievijas čempions savā laukumā Brestā uzņēma Horvātijas čempionu Zagrebas PPD, kuru nesen bija uzvarējis viesos EHF Čempionu līgas ietvaros. Abos minētajos turnīros kopā abas komandas bija tikušās 12 reizes un katra pa 6 reizēm bija uzvarējusi, bet tagad pirmo reizi abu duelī tika fiksēts neizšķirts - 28:28 (15:13).Pirmajā puslaikā iegūto pārsvaru brestiešiem izdevās palielināt līdz pieciem vārtiem (20:15 - 38. minūtē), taču tas nekļuva par izšķirīgo izrāvienu - jau 47. minūtē bija neizšķirts 23:23. Pēdējais uzbrukums bija Brestas komandai, taču uzvaras vārtus gūt neizdevās - 28:28. Krištopāna rēķinā - 4 vārti un 4 rezultatīvas piespēles. Tā kā SEHA līgā par uzvaru pienākas trīs punkti, tad Brestas komanda zaudēja divus svarīgus punktus cīņā par iekļūšanu finālčetriniekā.Pašreiz SEHA līgas līdere ir Skopjes "Vardar" komanda, kurā Krištopāns, kā zināms, sāks 2017./2018. gada sezonu - 25 punkti (9 spēles). Seko Zagrebas PPD - 16 (7), Ungārijas čempions un pagājušās sezonas Čempionu līgas finālists "Veszprem" - 15 (6), HC "Meshkov" - 14 (8), kā arī divi Slovēnijas spēcīgākie klubi - "Gorenje Velenje" un "Pivovarna Laško" ar 9 punktiem katrs attiecīgi 6 un 7 spēlēs.Nākamais mačs Brestas komandai būs 29. oktobrī atkal savā laukumā tieši ar vienu no sekotājiem - "Gorenje Velenje".Vācijas kausa izcīņas astotdaļfinālā savā starpā tikās divas Latvijas handbolistu pārstāvētās komandas - Evara Klešnika HSG "Wetzlar" savā laukumā uzņēma Aivja Jurdža Leipcigas SC DHfK. Mājinieki pirmo puslaiku uzvarēja ar 15:12 un triju vārtu pārsvaru turēja vēl arī kādu laiku pēc pārtraukuma, bet tad viesu izrāviens 5:1 ļāva tiem panākt 24:22 savā labā. Tieši Jurdžs 55. minūtē izvirzīja viesus vadībā - 23:22, bet 46 sekundes pirms beigām viņs panāca 26;24 Leipcigas komandas labā. Galarezultāts - 27:25 leipcigiešu labā. Jurdža rēķinā - 4 vārti, Klešnikam - 2 vārti.Tā bija abu komandu trešā tikšanās un Veclāra joprojām Leipcigu ne reizes nav uzvarējusi - pagājušajā sezonā 1. bundeslīgā neizšķirts un zaudējums.Ir zināmas jau 7 no 8 ceturtdaļfināla dalībniecēm (vēl arī TSV "Hannover-Burgdorf", SG "Flensburg-Handewitt", MT "Melsungen", TSG "Lu-Friesenheim", HBW "Balingen-Weilstetten" un THW "Kiel"), bet pēdējā noskaidrosies šovakar - 1. bundeslīgas jaunpienācējs un sezonas sākuma lielākais pārsteigums HC "Erlangen" uzņems čempionu, Aleksandra Pētersona pārstāvēto Manheimas "Rhein-Neckar Lowen".