20.09.2013. 18:51
Brīvdienās jauno Baltijas handbola līgas sezonu savās mājās uzsāks Latvijas trešais spēcīgākais klubs "Celtnieks/LSPA". Vienības galvenais treneris Dmitrijs Bražņikovs nepārdzīvo par sagrāvi Rīgas atklātā čempionāta finālā pret Dobeles "Tenax" (21:35), bet gan izdara secinājums un turpina strādāt, lai uzlabotu komandas spēli.

"Rīgas čempionāts bija tikai mūsu otrais pārbaudes turnīrs pirms sezonas sākuma," stāsta Bražņikovs. "Tajā varēja redzēt mūsu vājās vietas. Galvenokārt jāpiestrādā pie komandas sadarbības un sapratnes, lai nebūtu sasteigtie metieni un citas kļūdas. Arī pirmajā turnīrā Pilvā saskārāmies ar tām pašām problēmām."

Starpsezonā "Celtnieks/LSPA" pievienojās astoņi jauni spēlētāji Toms Lielais, Einārs Kiršteins, Roberts Freibergs, Artūrs Buračevskis, Emīls Reniņš, Artūrs Lazdiņš, Žanis Malahovs un Guntis Ciematnieks. "Pirms tam visi jaunieguvumi spēlēja dažādās komandās ar savu spēles stilu un konceptu," turpina treneris. "Varēja redzēt, ka "Tenax" jau vairākus gadus spēlē kopā un jaunie spēlētāji vieglāk adaptējušies komandas stilam. Individuāli mūsu spēlētāji nav vājāki kā Dobelei."

Bražņikovs arī atzina, ka pagājušās sezonas rezultāti Baltijas līgā parāda cik ļoti Latvijas handbols atpaliek no kaimiņvalstīm: ""Celtnieks/LSPA" galvenais uzdevums šajā sezonā ir uzbūvēt komandu, kura būtu spēcīgākā Latvijā un varētu līdzīgi cīnīties ar citiem Baltijas klubiem. Piedalīšanās Baltijas līgā ir daļa no treniņprocesa, jo šajā līmenī mēs varam sacensties ar spēcīgākajām Baltijas komandām. Tieši šie mači ļauj parādīt spēlētāju īsto individuālo meistarību un saspēli komandā."

Sestdien "Celtnieks/LSPA" plkst. 16:00 ASK sporta zālē tiksies ar Somijas čempioniem "Riihimaen Cocks", bet svētdien plkst. 16:30 turpat uzņems Igaunijas vicečempionus "HC Kehra". Abas komandas aizvadītajā sezonā iekļuva Baltijas līgas FINAL4, tāpēc paņemt punktus jau šajās brīvdienās Latvijas komandai būs ļoti grūts uzdevums. "Pirmajos mačos Baltijas līgā mūsu uzdevums ir iegūt pašpārliecinātību par saviem spēkiem, lai pēc tam izcīnītu arī uzvaras un demonstrētu sniegumu, kas patiktu sev un līdzjutējiem," noslēdz Bražņikovs.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties