18.06.2014. 00:50
Pasaules kausa (PK) izcīņas finālturnīrā otrdien neizšķirti cīnījās Brazīlijas un Meksikas valstsvienības. Otrās kārtas A apakšgrupas mačs šo izlašu starpā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0 (0:0).

• Meksika «neieskaitīto vārtu mačā» tomēr pieveic Kamerūnu 2014. g. 13. jūnijs
  • Apšaubāma pendele Brazīlijai palīdz ar uzvaru sākt PK finālturnīru 2014. g. 13. jūnijs

Pirmajā puslaikā pārsvars piederēja sacensību mājiniekiem, kuri vairāk uzbruka pretinieka vārtiem, kontrolēja bumbu (52%), taču taustāmu rezultātu tas nedeva. Brazīlieši izdarīja sešus sitienus vārtu rāmī, kamēr Meksikas izlase nevienu.

Otrā puslaika sākumā laba izdevība atklāt rezultātu bija Brazīlijas izlases uzbrucējam Neimaram. Viņam adresēto piespēli pēdējā brīdī pārtvēra aizsargs Fransisko Rodrigess, pretējā gadījumā, visticamāk, viens no brazīliešu līderiem gūtu savus trešos vārtus turnīrā.

Turpinājumā lieliski vārtos spēlēja Meksikas vārtsargs Giljermo Očoa, demonstrējot teicamu sniegumu, viņš neļāva Brazīlijas komandas spēlētājiem gūt vārtus. Iespējas dzelteni zilās formās tērptajiem futbolistiem bija pietiekoši daudz.

Mača izskaņā bija vērojams visai atklāts futbols ar vairākām iespējām gūt vārtus abām komandām, bet rezultāts tā arī netika atklāts, šim mačam kļūstot par otro «sauso» spēli Pasaules kausa izcīņā.

A apakšgrupas pirmās kārtas cīņā Brazīlija ar 3:1 pieveica Horvātiju, bet Meksika ar 1:0 uzvarēja Kamerūnu.

Nākamais šīs grupas mačs norisināsies ceturtdien, kad Horvātija spēkosies ar Kamerūnu.

Pasaules kausa otrajā kārtā iekļūst katras apakšgrupas divas labākās izlases, bet trešo un ceturto vietu ieņēmušajām vienībām turnīrs būs beidzies.

PK finālturnīrs Brazīlijā norisināsies no 12. jūnija līdz 13. jūlijam.