10.06.2015. 10:20

, LSM.LV - Sports

Marta otrajā puslaikā 53. minūtē guva vārtus ar 11 metru soda sitienu, panākot 2:0 Brazīlijas labā. Tas viņai bija 15. vārtu guvums PK finālturnīros, apsteidzot vācieti Brigitu Princu, kura ir guvusi 14 vārtus. Interesanti, ka Marta savus pirmos vārtus PK finālturnīrā guva pirms 12 gadiem, kad turnīrs notika ASV, to iespējot arī spēlē pret Dienvidkoreju un arī no 11 metru soda sitiena punkta.

Marta piecas reizes ir atzīta par pasaules labāko gada futbolisti. Valstsvienības rindās viņa 93 spēlēs ir guvusi 92 vārtus.

Brazīlijas izlase vadībā izvirzījās spēles 33. minūtē, kad precīzi sita Formidža, kura 37 gados kļuva par visu laiku vecāko spēlētāju, kura guvusi vārtus PK finālturnīrā.

Vēl otrdien E apakšgrupā Spānija spēlēja neizšķirti 1:1 ar Kostariku. Savukārt F grupā Francija ar 1:0 uzvarēja Angliju, bet Kolumbija un Meksika spēlēja neizšķirti 1:1.

PK finālturnīrā sievietēm startē 24 komandas, kuras priekšsacīkstēs ir sadalītas sešās apakšgrupās. Katras grupas divas labākās komandas un četras labākās trešo vietu ieguvējas iekļūs izslēgšanas spēlēs. PK ieguvējas tiks noskaidrotas 5. jūlijā.