05.06.2016. 09:10
Amerikas kausa izcīņā pagājušajā naktī kopumā tika aizvadītas trīs spēles, kurās tika gūti tikai vieni vārti. Gaidītākajā no cīņām Brazīlijas futbolisti nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Ekvadoras valstsvienību.

Brazīlijas un Ekvadoras izlašu spēlē Losandželosā B grupas ietvaros pirmajā puslaikā abām komandām bija iespējas gūt vārtus - ekvadoriešiem izdevās pāris bīstami tālsitieni, tomēr reālākā iespēja gūt vārtus bija brazīliešiem, taču teicami nospēlēja Ekvadoras vārtsargs Estebans Drīrs. Spēles zīmīgākais notikums risinājās 66. minūtē, kad pēc Millera Bolanosa centrējuma neveiksmīgi nospēlēja brazīliešu vārtsargs Alisons, no kura bumba iekrita vārtos, tomēr Brazīlijas izlasi glāba neviennozīmīgs līnijtiesneša lēmums, fiksējot, ka bumba pirms centrējuma jau bija šķērsojusi gala līniju. Atlikušajā laikā laba iespēja izraut uzvaru bija brazīlietim Lukasam Mouram, tomēr pēc viņa sitiena ar galvu bumba lidoja nedaudz garām vārtiem.

Brazīlijas izlases rindās "Copa America" turnīrā nespēlē ne tikai spožākā zvaigzne Neimārs, bet arī Davids Luizs un Marselu, kuri šovasar pārstāvēs Brazīliju olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Savainojumu dēļ izlases sastāvā nav arī Duglasa Koštas un veterāna Kaka.

Otrā B grupas mačā Peru izlases futbolisti Sietlā ar 1:0 pieveica Haiti valstsvienību. Jau pirmajā puslaikā Peru komandai bija liels pārsvars un vienreiz bumba trāpīja pa vārtu stabu, bet vienīgos vārtus 61. minūtē pēc centrējuma ar galvu iesita Paolo Gerrero. Kompensācijas laika ceturtajā minūtē lieliska iespēja panākt neizšķirtu bija Kervensam Belfortam, tomēr bumba pēc viņa raidījuma ar galvu aizlidoja nedaudz garām vārtu stabam.

Tikmēr A grupas spēlē lielā karstumā Orlando Kostarikas izlases cīnījās neizšķirti 0:0 ar Paragvajas futbolistiem. Mača sākumā vairākas izdevības radās paragvajiešiem, bet, iespējams, labākais moments mačā bija Kostarikas pussargam Kristiānam Bolanjosam, pēc kura tālsitiena 88. minūtē glāba tikai paragvajiešu vārtsarga Husto Viljara meistarība.