03.07.2014. 13:16
Kāds brazīlietis tik ļoti mīl futbolu, ka savu dēlu, kurš tagad ir septiņus gadus vecs, nosaucis daudzu kādreizējo Francijas zvaigžņu vārdos.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Puikas vārds ir Zinedins Jazids Zidāns Tjerī Anrī Bartezs Ēriks Felipe Silva Santušs jeb vienkārši Zidāns. Viņš pašlaik var izrunāt trīs pirmos no saviem vārdiem.

"Es nezinu pārējos vēl, jo neesmu mācījies," Zidāns izteicies ziņu portālam G1.

Kaut 2006.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā Brazīlija uzvarēja Franciju, zēna tēvs izlēmis, ka vēlas izteikt cieņu trīs tās izlases franču zvaigznēm - Bartezam, Zidānam un Anrī. Tikmēr vārds Ēriks ir cieņas izrādīšana pret kādreizējo Francijas futbolistu Ēriku Kantonā, Felipe ir par godu pašreizējam Brazīlijas izlases galvenajam trenerim Luipam Felipem Skolari, bet Silva Sauntušs ir Masejo priekšpilsētā dzīvojošās ģimenes uzvārds.

Kā izteicies tēvs Petrusiu Santušs, viņš par Francijas fanu kļuvis, kad šajā valstī apciemojis divas savas meitas.

"Izlēmu iemācīties franču valodu, lai neizklausītos smieklīgs, ja apmeklēšu valsti vēl kādreiz," izteicies veikalnieks.

Kad zēnam tagad paprasa vai viņam patīk savs vārds, puika atbild, ka nē, jo vēlētos tikt nosaukts Brazīlijas izlases pussarga Luiša Gustavu vārdā.

Kā zināms, Brazīlijā pašlaik risinās Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā.Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties