11.12.2013. 21:17

Kā zināms, Eiropas kausa turnīra apakšgrupu posma priekšpēdējā mačā trešdien «rīdzinieki» ar 51:98 izbraukumā kapitulēja Krievijas komandai Kazaņas «Unics», turklāt pēdējās septiņās minūtēs Latvijas komanda nespēja gūt nevienu punktu, ielaižot 27.

««Unics» ir laba komanda un spēlēja ļoti labi. Mēs neizpildījām savu plānu aizsardzībā un uzbrukumā. Viņi mūs vienkārši apspēlēja,» intervijā Latvijas Televīzijai izteicās Brauns. «Viņi rādīja labu komandas spēli, turklāt otro puslaiku aizvadīja daudz labāk nekā pirmo.»

«Mēs esam labāka komanda, nekā parādījām šajā mačā, un turpmāk mums nepieciešams demonstrēt labāku sniegumu,» uzsvēra amerikāņu leģionārs.

Jau pirms šīs cīņas bija skaidrs, ka, lai sasniegtu otro posmu, «VEF Rīga» komandai pēdējā mačā savā laukumā obligāti būs jāuzvar Turcijas klubs Bandirmas «Banvit». Tomēr tikai vēlāk noskaidrojās, ka to būs nepieciešams paveikt ar vismaz 20 punktu pārsvaru.

«Vēlamies savu līdzjutēju priekšā nospēlēt labi, dosimies laukumā, lai uzvarētu tajā mačā,» apņēmības pilns ir Brauns.

Kā zināms, jau pirms pēdējām divām kārtām bija skaidrs, ka «VEF Rīga» nespēs ieņemt kādu no pirmajām divām vietām apakšgrupā un noslēdzošajās divās spēlēs tai jācīnās par trešo vietu un pēdējo ceļazīmi uz otro posmu.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa