01.10.2014. 20:22
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas Dinamo sezonas otrās izbraukuma spēļu sērijas otrajā mačā šodien Slovākijā sacenšas ar turnīra tabulā blakus esošo Bratislavas Slovan vienību.Maču tiešraidē...

Maču tiešraidē pārraida televīzijas kanāls Viasat Sport Baltic (VSB). Spēles 1.trešdaļā rezultāts ir 2:0 laukuma saimnieku labā.

Lai rīdzinieki jau spēles 2.minūtē ieguva vairākumu, tajā gūt vārtus neizdevās. Toties uzreiz pēc tam viesu kļūdu aizsardzībā izmantoja Slovan, ātrā pretuzbrukumā Žigam Jegličam panākot 1:0. Uzreiz pēc nākamā iemetiena vēl viena paviršība aizsardzībā, ko prata izmantot Mihals Vondrka, ar neatvairāmu metienu virs Sedlāčeka pleca panākot jau divu vārtu pārsvaru. Abus vārtu guvumus šķīra nieka 9 sekundes. Šāds pavērsiens nekavējoties lika Artim Ābolam sasaukt savējos uz pusminūtes apspriedi.

Šīvakara spēlei dinamiešu treneri pieteikuši 21 hokejistu (divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 12 uzbrucējus). Sastāvā ir notikušas divas izmaiņas – Mārtiņa Poreja vietā spēlēs no savainojuma atlabušais Milans Jurčina, bet vārtus sargās Jakubs Sedlačeks, rezervē atstājot Edgaru Masaļski.

KHL regulārais čempionāts. 2014.gada 1.oktobris. Bratislava, Slovnaft Arena.

Bratislavas Slovan - Rīgas Dinamo 2:0 (2:0; 0:0; 0:0)

Vārti: 3:48 Jegličs (Tičars, Hudačeks) 1:0; 3:57 Vondrka (Mērlijs, Sersens) 2:0;

Vārtsargi: Jaroslavs Januss- Jakubs Sedlāčeks

Metieni: 3-7

Soda minūtes: 2-0

Dinamo sastāvs:

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlačeks (#31 Edgars Masaļskis); Aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs - #44 Oskars Cibuļskis, #5 Čārlzs Genovejs - #27 Georgijs Pujacs (C), #11 Kristaps Sotnieks - #68 Milans Jurčina, #61 Edmunds Augstkalns; Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš - #55 Linuss Vidells - #19 Miķelis Rēdlihs, #81 Marcels Hossa - #24 Pjotrs Sčastļivijs-#13 Gunārs Skvorcovs, #87 Gints Meija - #96 Māris Bičevskis - #70 Miks Indrašis, #71 Roberts Bukarts - #95 Juris Upītis - #47 Mārtiņš Cipulis

Kā zināms, izbraukuma tūres ievadā, ielaižot vārtus pamatlaika pēdējā minūtē, Rīgas Dinamo pirmdien ar 2:3 piekāpās Helsinku Jokerit vienībai no Somijas. Līdz ar to Dinamo komanda pie punktiem tikusi sešās no iepriekšējām astoņām spēlēm, šajā laikā gūstot trīs panākumus pamatlaikā.

Izbraukuma tūres noslēgumā Dinamo piektdien Horvātijā spēkosies ar Zagrebas Medveščak.

Kā zināms, iepriekšējā mājas spēļu sērijā rīdzinieki trijos mačos iekrāja septiņus punktus.

Tikmēr Slovan komanda sezonu sāka ar trim uzvarām pēc kārtas, tam sekoja piecu neveiksmju sērija, bet tagad Bratislavas vienība uzvarējusi iepriekšējos divos mačos.

Slovan komanda šobrīd ar 15 punktiem desmit spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem septīto vietu, bet Dinamo ar tikpat punktiem 11 mačos ir pozīciju zemāk.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301