05.01.2013. 12:22
Latvijas sportisti Andris un Juris Šici sestdien izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā piektā posma divnieku sacensībās. Tikmēr sacensībās dāmām 13. un 15.vietu izcīnīja māsas Tīrumas - Elīza un Maija.

Pirmajā braucienā Šici uzrādīja septīto rezultātu, bet otrajā sasniedza trešo labāko laiku, kas ļāva pakāpties par vairākām vietām. No goda pjedestāla brāļi atpalika vien par 0,037 sekundēm.

Jau piekto uzvaru šosezon pārliecinoši izcīnīja vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Ārlts, kuriem brāļi Šici zaudēja 1,277 sekundes.

Otro vietu šoreiz izcīnīja vēl vieni vācieši Tonijs Egerts un Saša Benekens, kuri no saviem tautiešiem atpalika par 0,876 sekundēm, bet trešie bija austrieši Peters Pencs/Georgs Fišlers.

Tikmēr 13.vietu izcīnīja otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, kuri braucienos uzrādīja attiecīgi 13. un 15.rezultātu. Summā uzvarētājiem Gudramovičs/Kalniņš zaudēja 2,512 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā Vendlam/Ārltam ir maksimāli iespējamie 500 punkti. Viņiem ar 370 punktiem seko Pencs/Fišlers, bet vēl par trim punktiem mazāk ir Egertam/Benekenam.

Šici ar 221 punktu joprojām ieņem sesto vietu, bet Gudramovičs/Kalniņš ar 116 punktiem atrodas 15.pozīcijā.

Abos braucienos E.Tīruma uzrādīja 12.rezultātu, tomēr summā ierindojās vienu pozīciju zemāk.

Savukārt Elīzas vecākā māsa Maija Tīruma šoreiz abos braucienos sasniedza 15.rezultātu un tieši šo vietu ieņēma arī summā.

Pirmās trīs vietas sacensībās ieņēma vācietes, pie uzvaras tiekot Natālijai Geisenbergerei, kurai E.Tīruma zaudēja 1,718 sekundes, bet M.Tīruma atpalika par 1,904 sekundēm.

Otro vietu šoreiz izcīnīja vāciete Karīna Švāba, kura Geisenbergerei zaudēja 0,317 sekundes, bet trešā bija Ailīna Friša.

Kā ziņots, jaunā braucēja Saiva Dambīte piektdien nespēja pārvarēt Nāciju kausa sacensības.

Svētdien ar Ināra Kivlenieka un Mārtiņa Rubeņa dalību tiks aizvadītas vīriešu sacensības, kā arī notiks stafetes cīņas.

Sacensības Kēnigzē risinās jau otro reizi šosezon, jo pēc tam, kad tika atcelts Čezānā, Itālijā, paredzētais otrais posms, to pārcēla tieši uz šo trasi. Zīmīgi, ka toreiz Šici palika pēdējā, 18.vietā.

Šajā sezonā sportisti sacentīsies deviņos Pasaules kausa posmos. Savukārt pasaules čempionāts 1. un 2.februārī norisināsies Vistleras trasē Kanādā.

Kā ziņots, 2015.gadā pasaules čempionāts notiks Siguldas trasē.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]