12.01.2014. 10:42

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Otro reizi sportisti trasē dosies plkst.12.30. Sacensības tiešraidē būs iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Martins Dukurs šoreiz startēja ar piekto numuru, veicot izcilu braucienu, kurā uzrādīja labāko laiku (1:08.14) un tobrīd tuvāko konkurentu Džonu Fairbērnu (Kanāda) apsteidza jau par 0,85 sekundēm. Krievs Aleksandrs Tretjakovs pat ar absolūti labāko startu (4.74) tobrīd tikai ceturtais, bet vēl bija jābrauc tādiem vīriem kā amerikānis Metjū Entuāns un Tomass Dukurs, kuri kāpa uz goda pjedestāla piektdienas sacensībās. Abi šie sportisti tika garām Tretjakovam, kurš 1.braucienā beigās tikai vienpadsmitais - Tomass (+0.57) ērti iekartojās otrajā pozīcijā aiz jaunākā brāļa, bet Entuāns ceturtais, sešas simtdaļas aiz Feirbērna.

Pirmajā braucienā bija atlikuši tikai daži sportisti, kuri spēja izjaukt vietu kārtību vadošajā sešiniekā. Un britu vecmeistars Kristians Bromlijs pēc ilgāka pātraukuma patiešām pārsteidza - 3.laiks braucienā, Martinam zaudējot 71 sekundes simtdaļu.

Šogad katrā no Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) disciplīnām pa reizei viena Pasaules kausa posma laikā notiks divas sacensības. Vīru skeletonā sportisti divreiz sacenšas tieši Sanktmoricā.

Kā zināms, piektdien brāļiem Dukuriem izdevās gūt otro dubultuzvaru pēc kārtas - pirmais bija Martins, bet otrais finišēja Tomass.

Ja sezonas pirmos trīs posmus Ziemeļamerikā Latvijas sportisti neaizvadīja pārāk sekmīgi, pirms nedēļas Vinterbergā brāļi piekto reizi vēsturē tika pie dubultuzvaras.

Pasaules kausa kopvērtējumā M.Dukurs ar 1045 punktiem atgriezies līderpozīcijā, par astoņiem punktiem apsteidzot krievu Aleksandru Tretjakovu. Trešais ar 988 punktiem ir T.Dukurs, kuram trīs punktus zaudē amerikānis Metjū Entuāns.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties