26.12.2013. 10:18
Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika aizvadītas kārtējās regulārā čempionāta spēles. Ziemassvētku mačos piedalījās arī Losandželosas klubs "Lakers", kuram nevarēja palīdzēt savainotais komandas līderis Kobe Braients.

Tikai 8.decembrī "Lakers" superzvaigzne Kobe Braients atgriezās laukumā pēc pagājušās sezonas izskaņā iegūtā Ahilleja cīpslas savainojuma, bet jau pēc nepilnām divām nedēļām aizsargs atkal iedzīvojās savainojumā. Braientam tika konstatēts ceļgala kaula lūzums, paredzot, ka "Lakers" basketbolistam būs jāizlaiž aptuveni sešas nedēļas.

Tādējādi izpalika ilgi gaidītais Braienta un Lebrona Džeimsa duelis – "Heat" pieveica "Lakers" ar 101:95, bet Braients spēli noraudzījās no laukuma malas. "Tas vairs nav īpašs pasākums, ja tajā nepiedalās Kobe. Būšu godīgs – man patīk doties laukumā un sacensties ar vienu no visu laiku labākajiem basketbolistiem," atzina Džeimss.

Tikmēr Braients nepiedalījās Ziemassvētku spēlē pirmo reizi kopš 1997.gada. Aizsarga kontā ir 15 Ziemassvētku mači, kas ir NBA rekords. "Ir dīvaini atrasties šeit Ziemassvētkos un nespēlēt," sacīja Braients.

Attiecībā uz savu savainojumu Braients atklāja, ka šobrīd viņam ir pacietīgi jāgaida, kamēr kauls sadzīs. Basketbolistam ir atļauts braukt ar divriteni, tomēr ir jāuzmanās, lai savainoto ceļgalu nenomāc slodzes. Tāpat Braients norādīja, ka šajā laikā pastiprināti pievērš uzmanību citām treniņu daļām, piemēram, uzturam.

Braients gan noliedz baumas, ka varētu šosezon vairs neatgriezties laukumā. Ņemot vērā basketbolista vecumu un veselības stāvokli, parādījās runas, ka Braientam šī sezona varētu būt beigusies."Tā atkal ir vecā dziesma, tikai šoreiz tā ir nedaudz skaļāka. Tādas lietas man palīdz labāk koncentrēties," sacīja "Lakers" aizsargs. Jautāts, vai ir kādas pamatotas bažas par neatgriešanos laukumā, Braients atbildēja konkrēti: "Par tādām neesmu dzirdējis."

Izmantotie resursi:NBA.comESPN: The Worldwide Leader In Sportsget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties