11.11.2013. 13:20
Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) klubs Losandželosas ''Lakers'' turpina spēlēt bez vadošajiem spēlētājiem. Komandas ģenerālmenedžeris Mičs Kapčaks medijiem atklājis, ka vienības līderis Kobe Braients, kurš atkopjas no Ahilleja cīpslas plīsuma, laukumā nedosies vēl vismaz divas nedēļas. Tikmēr aizvadītās nakts zaudējumā pret Minesotas ''Timberwolves'' (90:113) spēli muguras sāpju dēļ nespēja pabeigt pieredzējušais saspēles vadītājs Stīvs Nešs.

Losandželosas ''Lakers'' jauno sezonu sākusi bez savainotā Kobe Braienta, astoņās spēlēs izcīnot trīs uzvaras. Kluba ģenerālmenedžeris Mičs Kapčaks svētdien uzrunāja ''Lakers'' sezonas abonementu īpašniekus, atklājot, ka, Braients laukumā nedosies vēl vismaz nākamās divas nedēļas. ''Neredzu Kobi atgriežamies laukumā tuvākās nedēļas vai divu laikā. Lai būtu gatavs, viņam jāpiedalās visos treniņos, jāspēlē ar kontaktu, bet pagaidām tas nenotiek,'' atzīmēja Kapčaks. ''Saprotams, ka nevaram izdarīt galīgus secinājumus par komandu, kamēr Kobe nav atgriezies laukumā. Zinu, ka, esot laukumā, viņš joprojām darīs visu, lai izcīnītu uzvaras un būtu produktīvs. Tad arī vērtēsim savu komandu plašākā šķērsgriezumā.''

Kapčaka vadītā komanda aizvadītajā naktī piedzīvoja neveiksmi mačā ar Minesotas ''Timberwolves'', turklāt pirmā puslaika izskaņā laukumu muguras sāpju dēļ nācās pamest 39 gadus vecajam kanādiešu saspēles vadītājam Stīvam Nešam. Divkārtējais līgas vērtīgākais basketbolists līdz šim bija piedalījies sešos no astoņiem mačiem, turklāt treneris Maiks D'Antonī rūpīgi uzmanījis aizsarga minūtes, vidēji spēlē dodot Nešam nedaudz virs 20 minūtēm laukumā. Spēlētājam problēmas sagādā muguras un kreisās kājas nervi [šīs pašas kājas savainojuma dēļ Nešs pērnajā sezonā izlaida 32 mačus un, neskatoties uz trim pretsāpju injekcijām, nevarēja piedalīties pēdējās divās izslēgšanas spēļu turnīra cīņās ar Sanantonio ''Spurs''], un Nešs pēc zaudējuma Minesotai nekautrējās runāt par savām veselības likstām.

''Esmu nedaudz emocionāls, jo ir tik grūti - vēlos spēlēt savā līdzšinējā līmenī, bet ķermenis saka ''nē''. Būt ierobežotam laukumā ir ļoti nomācoši,'' pēc mača teica kanādietis. ''Problēmas ir mugurā, kājā un visā nervu sistēmā. Sāpes jūtu jau no pagājušās sezonas - tās nekur nav pazudušas. Sāpes ir vienmēr, taču pēdējā laikā tās kļuvušas neciešamas,'' tā labrocis Nešs, kuram caurgājienos ierasts atsperties tieši no traumētās kreisās kājas.

''Lakers'' vadošie spēlētāji šosezon bijuši spānis Po Gazols (11,9 punkti, 10,8 bumbas zem groziem un 2,8 rezultatīvas piespēles), kā arī aizsargi Stīvs Bleiks (10 punkti un piecas rezultatīvas piespēles) un Džordans Fārmars (9,5 punkti un 4,3 rezultatīvas piespēles).

Izmantotie resursi:Associated Press