17.01.2016. 12:54
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) superzvaigzne Kobe Braients nepiedalīsies šī gada Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

Pašlaik 37 gadus vecais Braients aizvada savu 20.sezonu pasaules spēcīgākajā basketbola līgā, turklāt basketbolists iepriekš pavēstīja, ka tā ir viņa pēdējā, bet pēc tam viņš noslēgs profesionāļa gaitas.

Tiesa, pirms tam pastāvēja varbūtība, ka Losandželosas «Lakers» zvaigzne pārstāvēs ASV valstsvienību augustā gaidāmajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs un tikai pēc tam beigs karjeru.

Tomēr Braients sestdien sacīja, ka viņa karjera noslēgsies līdz ar pēdējo šīs sezonas «Lakers» komandas spēli.

«Jā, spēlēt izlases sastāvā būtu skaisti, tomēr pēdējais mačs būs mans pēdējais mačs. Nebūs tā, ka, noejot no skatuves, pēc tam atkal atgriezīšos,» pauda Braients. «Tas būs diezgan jauki savu pēdējo spēli karjerā aizvadīt «Lakers» formastērpā un izlasi olimpiskajās spēlēs atbalstīt no attāluma.»

Līdz ar to sagaidāms, ka Braients savu pēdējo maču aizvadīs 13.aprīlī, kad «Lakers» regulārā čempionāta noslēgumā savā laukumā uzņems Jūtas «Jazz» basketbolistus. Losandželosas vienība šo sezonu aizvada blāvi un jau tagad var droši prognozēt, ka šis klubs NBA izslēgšanas spēles nesasniegs.

Braients kopš ar ASV izlasi olimpisko spēļu zelta medaļu ieguva 2008. un 2012.gadā.

«Kopš paziņoju par savu aiziešanu, man ir iespēja novērtēt jaunos basketbolistus citādākā gaismā. Viņi ir pelnījuši spēlēt olimpiskajās spēlēs. Tieši par viņiem līdzjutējiem ir jāfano. Esmu sapratis, ka viņi ir basketbola nākotne,» pauda Braients.

Braients šosezon 34 spēlēs vidēji iemetis 16,7 punktus, bet «Lakers» komanda ar deviņām uzvarām 42 spēlēs ieņem pēdējo - piecpadsmito - vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties