01.12.2013. 10:25
Nacionālās basketbola asociācijas kluba Losandželosas "Lakers" līderis Kobe Braients, par spīti iepriekšējām prognozēm, jau nākamnedēļ varētu atgriezties laukumā. 35 gadus vecais amerikānis Ahilleja cīpslas plīsuma dēļ nav spēlējis kopš šā gada aprīļa.

Vēl nesen Braiens presē izteicās, ka līdz viņa sezonas debijai jāpagaida vēl dažas nedēļas, taču "Lakers" galvenais treneris Maiks D'Antoni varbūtības formā jau runā par nākamās nedēļas spēli pret Sakramento "Kings". "Nevēlos neko paredzēt. Šajās dienās Braients var strādāt treniņos, novērtēt savu pašsajūtu un pēc tam pieņemt lēmumu," sacīja D'Antoni.

"Tas nenozīmē, ka viņš piektdien [sestdienas rītā pēc Latvijas laika – A.S.] spēlēs. Tas nenozīmē arī, ka nespēlēs. Bet tas ir laiks, kad viņš vienkārši varēs sevi novērtēt. Un es nevaru pateikt, kāda veida novērtējums tas būs," D'Antoni turpināja. "Pavisam drīz Braients tiks ievietots sarakstā "atgriezīsies kuru katru dienu". Kad viņš būs gatavs spēlēt, viņš spēlēs. Mums būs trīs treniņu dienas, un tad zināsim labāk."

"Ja pēc traumas sadziedēšanas būs zudis mans atlētisms, tad esmu gatavs šīs pārmaiņas pieņemt un pielāgoties. Mainīšu savu spēles stilu, piebremzēšu tempu, mainīšu mača ritmu. Esmu gatavs piemēroties sava ķermeņa fiziskajām iespējām," pirms dažām dienām sacīja Braients.

Jau vēstījām, ka Braients pirms nepilnas nedēļas pagarināja līgumu ar Losandželosas "Lakers" vēl uz diviem gadiem. Šosezon "Lakers" līderis saņems 30.4 miljonus ASV dolārus, un, lai arī jaunā līguma vērtība ir samazinājusies, tā Braientam vienalga ļaus saglabāt līgas vislabāk apmaksātā spēlētāja statusu. Nākamsezon Braients saņems 23.5 miljonus dolāru, bet līguma otrā gada vērtība tiek lēsta 25 miljonu apmērā.

Losandželosas "Lakers" ar deviņām uzvarām 17 spēlēs Rietumu konferencē ieņem astoto vietu. Nākamo spēli "Lakers" aizvadīs pret Portlendas "Trail Blazers", bet sestdien piecos rītā pēc Latvijas laika tiksies ar Sakramento "Kings".

Izmantotie resursi:NBA.comOgres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties