29.01.2014. 08:01
Lai arī sākotnējie aprēķini liecināja, ka NBA superzvaigzne Kobe Braients varētu atgriezties jau februāra sākumā, „Lakers” pārstāvji paziņojuši, ka viņam būs bez basketbola jāiztiek vēl vismaz trīs nedēļas.

Kobe Braients guva savainojumu 19. decembrī pēc tam, kad bija aizvadījis vien sešas sezonas spēles pēc Ahillejas cīpslas savainojuma saārstēšanas. Kā viņa rehabilitācijas periods tika noteiktas sešas nedēļas, taču kluba pārstāvji paziņojuši, ka nāksies nespēlēt vēl vismaz trīs nedēļas.

Traumētais ceļgals joprojām sāp un tiks atkal pārbaudīts tikai pēc trim nedēļām. „Lakers” norādījusi, ka līdz tam Braients turpinās trenēties uz velotrenežiera un citos ar svaru cilāšanu nesaistītos vingrinājumos, taču tika uzsvērts, ka noteiktais laiks – trīs nedēļas – ir tikai jaunas pārbaudes termiņš, nevis atgriešanās laukumā brīdis.

Līdz ar to pavisam skaidrs ir kļuvis, ka Braients nespēs piedalīties Visu zvaigžņu spēlē, kurā tika iebalsots sākumsastāvā. Savukārt „Lakers”, kura šobrīd atrodas 14. vieta konferencē, sāk zaudēt arī pēdējās cerības (cik nu tādas bija palikušas) kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

Tiesa, piektdienas spēlē pret "Bobcats" laukumā gatavojas atgriezies Stīvs Nešs, taču "Lakers" savainoto spēlētāju sarakstā joprojām ir arī Stīvs Bleiks, Džordans Fārmars un Ksavjers Henrī.

Izmantotie resursi:Kobe Bryant out 3 more weeks with knee swellingLucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties