01.12.2013. 15:07
Latvijas hokeja uzbrucējs Edijs Brahmanis šodien izcēlies ar vārtu guvumu Baltkrievijas Ekstralīgas spēlē, šosezon izceļoties jau 19.reizi. Hokejista sniegums ierindo viņu pirmajā vietā visa turnīra labāko vārtu guvēju sarakstā, pie tam atšķirībā no iepriekšējām reizēm, šis gods vairs netiek dalīts ar kādu citu hokejistu. Brahmaņa pārstāvētajai komandai cīņā ar līdervienību "Junost" nesekmējās un tika piedzīvots zaudējums ar 3:4.

Baltkrievijas Ekstralīgas mačā Edijs Brahmanis guva vārtus, bet viņa pārstāvētais klubs "Gomel" ar 3:4 piekāpās turnīra līdervienībai Minskas "Junost". Latvijas hokejists spēles ceturtajā minūtē atklāja mača rezultātu, Maksimu Ščepko pārspējot skaitliskajā vairākumā.

Vēl divas ar pusi minūtes līdz mača pamatlaika beigām "Gomel" bija vadībā ar 3:2, tomēr atlikušajā laikā līdervienības uzbrucējs Pāvels Razvadovskis guva divus vārtus, un "Junost" uzvarēja ar 4:3.

Latvijas uzbrucējs Brahmanis (29 spēlēs 19+14) šodien nopelnīja arī divas soda minūtes un izdarīja četrus metienus pa vārtiem. 19 precīzi metieni ir labākais rādītājs visā Ekstralīgā, bet ar 33 rezultativitātes punktiem Latvijas hokejists ieņem otro vietu.

Izmantotie resursi:Pointstreak Sports Technologies - The Leader...