25.07.2015. 19:00
Pagājušajā vasarā Bostādes turnīrā uzvarējušajam Urugvajas tenisistam Pablo Kuevasam nav izdevies aizstāvēt pērn izcīnīto titulu, šoreiz Zviedrijā izstājoties pusfinālā. Kuevass divos setos ar rezultātu 4:6, 3:6 piekāpās Benuā Pēram, kuram svētdien būs trešais mēģinājums iegūt karjeras pirmo ATP titulu.

Pablo Kuevass pagājušajā vasarā nostartēja lieliski. Viņš jūlijā uzvarēja gan Bostādē, gan arī Umagā, kur to paveica no kvalifikācijas. Šogad abi turnīri notiek vienā nedēļā, tāpēc Urugvajas labākajam tenisistam bija jāizvēlas, kuru titulu aizstāvēt.

Pablo šodien pusfinālu pret Benuā Pēru sāka labi, taču, esot vadībā ar 4:2, pēkšņi sāka spēlēt murgaini, zaudējot septiņus geimus pēc kārtas! Kuevass 2. setā no 0:3 panāca izlīdzinājumu, bet drīzumā nospēlēja kļūdainu astoto geimu un bija spiests izstāties turnīra pusfinālā.

Pērs šonedēļ četros mačos nav zaudējis nevienu setu un izslēdzis ne vien pagājušā gada čempionu, bet arī sacensību pirmo numuru Davidu Gofānu, kurš gan 2. kārtas mačā (2:6, 3:6) muguras savainojuma dēļ bija tālu no sava labākā sniegumu. Pērs līdz šai nedēļai šogad nevienā ATP turnīrā nebija ticis līdz ceturtdaļfinālam.

Francūzis trešo reizi spēlēs ATP finālā. Abos iepriekšējos – 2012. gadā Belgradā un 2013. gadā Monpeljē – viņš uzvarēja tikai piecos geimos. Pēra pretinieks finālā būs divkārtējais čempions Tomijs Robredo, kurš šajā turnīrā uzvarēja 2006. un 2008. gadā. Spānis Bostādē spēlē jau 15. reizi! Robredo Pēru vienīgajā iepriekšējā tikšanās reizē 2013. gadā Kasablankā pārspēja ar rezultātu 7:6(4), 2:6, 6:0.