01.05.2013. 00:45
Par pirmo UEFA Čempionu līgas finālisti otrdien kļuva Dortmundes «Borussia» futbola komanda. Atbildes pusfināla spēlē Vācijas čempionvienība ar 0:2 izbraukumā piekāpās Spānijas klubam Madrides «Real», bet divu spēļu summā bija pārāka 4-3.

Praktiski visu maču iniciatīva piederēja «Real» komandai, tomēr viesi sekmīgi aizsargāja savus vārtus līdz pat 83. minūtei, kad pēc Krištianu Ronaldu piespēles rezultātu atklāja Karims Benzemā.

Pēdējās minūtēs Madrides klubam jau bija ļoti liels spiediens un 88. minūtē Serhio Ramosam izdevās panākt 2:0.

Lai sasniegtu finālu mājiniekiem bija nepieciešami vēl vieni gūtie vārti, tomēr viņiem tas tā arī neizdevās un par pirmo šīs sezonas UEFA Čempionu līgas finālisti kļuva «Borussia».

TVNET jau vēstīja, ka pirmajā cīņā «Borussia» svinēja pārliecinošu uzvaru 4:1, visus vārtus gūstot Polijas uzbrucējam Robertam Levandovskim. Savukārt «Real» vienīgo precīzo raidījumu izpildīja portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu.

LASI TVNET: «Bayern» sagrauj «Barcelona» pirmajā pusfināla spēlē

Abas komandas divreiz tikās apakšgrupu turnīrā. Pirmajā mačā Dortmundē uzvaru ar 2:1 izcīnīja «Borussia» futbolisti, bet Madridē mačs noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Otrajā pusfināla pārī pārliecinošu uzvaru pirmajā mačā izcīnīja Vācijas klubs Minhenes «Bayern», kas ar 4:0 savā laukumā sagrāva spēcīgo Spānijas vienību «Barcelona». Atbildes spēle šo komandu duelī gaidāma trešdien.

Eiropas prestižākā klubu turnīra fināls risināsies 25. maijā Vemblija stadionā Londonā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]