22.07.2016. 10:17
Krievijas vieglatlētu komandas atstādināšana no Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm ir spēcīgs signāls dopinga pārkāpējiem, uzskata sprinta zvaigzne Useins Bolts, vēsta «Canadian Press».

Runājot pirms sacensībām Londonā, jamaikietis žurnālistiem demonstrēja plāksteri uz kreisās rokas, kas piesedza rētu pēc ceturtdien ņemtās dopinga analīzes.

«Tā ir laba ziņa parādot, ka blēdības ir pretrunā ar noteikumiem, un pret tām būs nopietna darbība,» sacīja Bolts. «Šis sods [vieglatlētu atstādināšana] būs spēcīgs signāls, ka sports ir nopietna lieta, mēs vēlamies tīru sportu.»

Saistītie raksti

Seškārtējais olimpiskais čempions to pauda pēc tam, kad jau bija zināms Starptautiskās sporta arbitrāžas tiesas (CAS) lēmums noraidīt Krievijas apelāciju pret Starptautiskās vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) lēmumu neļaut šīs valsts vieglatlētiem startēt gaidāmajās olimpiskajās spēlēs.

Tuvākajās dienās gaidāms Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) lēmums ļaut vai neļaut startēt Riodežaneiro Krievijas sportistiem arī citos sporta veidos.

«Ja kāds tiek pieķerts ar pierādījumiem, domāju, ka ir skaidrs kā rīkoties,» sacīja 29 gadus vecais Bolts. «Ja šķiet, ka labākais risinājums ir aizliegums startēt visai komandai, tad es pilnībā esmu par to.»

Bolts piektdien Londonā piedalīsies savās pēdējās sacensībās pirms olimpiskajām spēlēm un skries 200 metrus pirmo reizi šajā sezonā.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties