21.10.2017. 11:59

"Pēc aiziešanas no vieglatlētikas labprāt spēlētu futbolu. Par to daudz esmu stāstījis intervijās, un klubi ir izlasījuši un interesējušies par maniem pakalpojumiem. Diemžēl augustā iedzīvojos savainojumā, kura dēļ nevaru trenēties. Tomēr ceru, ka 2018. gadā varēšu aizvadīt pāris mačus," norādīja Juseins Bolts.

Jamaikas sprinteris allaž bijis liels futbola fans, un viņa atbalstīto komandu pulkā ir "Manchester United", tāpēc sociālajos tīklos Bolts vairākas reizes lepni pozējies blakus Seram Aleksam Fergusonam. "Ziemas laikā daudz spēlēju futbolu. Trenerim tas nepavisam nepatika, bet par laimi izdevās izvairīties no traumām, kas traucētu skriešanai."

Kad Jamaikas izlase pēdējoreiz spēlēja Pasaules kausā – 1998. gadā Francijā – Boltam bija tikai 11 gadi, tomēr viņš atzina, ka atceras visu. "Nekad nespēšu aizmirst kvalificēšanos, jo premjerministrs izsludināja brīvdienu visā valstī. Tāpat atceros pirmos vārtus – Robijs Ērls iesita ar galvu pret horvātiem. Un noslēdzošajā mačā Teodors Vitmors iesita divreiz pret Japānu," stāstīja Bolts.

Tāpat sprinteris izvēlējās pagājušās sezonas simbolisko izlasi. Vārtos viņš liktu Džanluidži Bufonu, aizsardzības centru veidotu Serhio Ramoss un Leonardo Bonuči, bet malās spēlētu Marselu un Dani Alvess. Laukuma centrā saspēli diriģētu Pols Pogbā, Ngolo Kantē un Filipe Koutinju, bet uzbrukumā Bolts izvēlējās Krištianu Ronaldu, Lionelu Mesi un Neimāru.

Savukārt par aizvadītās sezonas labāko spēlētāju Bolts izvēlējās Ronaldu. "Visi trīs [Ronaldu, Mesi un Neimārs] ir neticami spēlētāji, bet Krištianu uzvarēja Spānijā, Čempionu līgā un piekto reizi kļuva par labāko vārtu guvēju. Viņa spējas noturēties pašā augšā gadu pēc gada ir iespaidīgas," pauda Bolts.

Izmantotie resursi:Bolt: I would love to play football now - FIFA.comBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties