22.08.2015. 23:21

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Briedis piektajā raundā ar pāris sitieniem pa galvu notrieca Čarru uz ringa dēļiem, kur pretinieks palika nekustīgi guļam kādu minūti, kamēr bokserim sniedza palīdzību un viņš atguvās. Savā šogad trešajā cīņā Briedis arī iepriekšējos raundos neļāva masīvākajam Čarram kļūt par situācijas noteicēju. Latvijas bokseris bija aktīvāks un kustībā vairāk centās uzbrukt, turpretim Čarrs paļāvās uz spēka spiedienu un iespēju noķert pretinieku uz kādu kļūdu.

Iepriekš Briedis atzina, ka rēķinājās ar nopietnu pārbaudījumu, jo Libānā dzimušais, bet Vācijā dzīvojošais sīrietis Čarrs profesionāļos ir izcīnījis 28 uzvaras, tostarp maijā pieveica neseno pretendentu uz Vladimiram Kļičko piederošo čempiona jostu austrālieti Aleksu Līpaju.

Pēc uzvaras Briedis Groznijas ringā latviski pateicās saviem līdzjutējiem par atbalstu. "Kopā mēs to izdarījām," teica uzvarētājs.

Groznijā Čečenijas prezidenta Ramzana Kadirova pārraudzībā notika cīņu vakars, kur risinājās arī Brieža un Čarras reitinga cīņa, kurā bija paredzēti astoņi raundi. Kadirovs iepriekš pauda pārliecību, ka čečenu kluba "Akhmad" pārstāvis Čarrs pret Briedi gūs skaistu uzvaru.

Briedis neuzskatīja par īpaši nozīmīgu apstākli, ka Čarrs ierasti aizvada cīņas smagākā svara kategorijā. Briedim ir līgums ar  ar vienu no boksā prestižākajām promotieru aģentūrām "Main Events", taču vēl nav piepildījušies plāni viņam jau šovasar tikties ar kādu no pasaulē izcilākajiem bokseriem. Profesionāļa karjerā Brieds ir uzvarējis 28 cīņās, tostarp 19 reizes ar nokautu, un viņa rēķinā ir tikai viena neveiksme. 

Par turpmākām cīņu iespējām ASV Briedim pienāca neskaidri signāli, tādēļ viņš nolēma meklēt arī alternatīvas. Līdz šim pēdējā cīņā Briedis jūnija beigās Vācijā jau otrajā raundā nokautēja vietējo bokseri Emri Altintasu. Sagaidāms, ka uzvara pār Čarru būtiski uzlabos Brieža pozīcijas reitingā. Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties