01.08.2014. 10:04

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

"Čempionu nakts" pasākumā Briedis ar tehnisko nokautu pārspēja ugandieti Džoiju Vegasu, taču pirms cīņas juta, ka roka nav īsti kārtībā, un atveseļošanās nav pilnīga. Pēc iepriekš veiktās operācijas Briedim bija vajadzīgs ilgāks laiks, lai atgūtos, tomēr roka arvien lika sevi manīt. 

Ringā Briedis varēja doties tikai pēc pretsāpju zāļu injekcijas, un bokseris atzina, ka sajutis blakusparādības, kuras izzuda tikai pēc kāda laika. Pretsāpju medikamenti mēdz bremzēt uztveres ātrumu, un Briedis bija nobažījies, vai spēs pilnvērtīgi cīnīties.

Sponsori Briedim piedāvā ārstēties Vācijā, un bokseris plāno šo iespēju izmantot. Vispirms viņš vēl konsultēsies ar ārstiem Latvijā, bet vēlāk dosies uz Vāciju, lai roku pēc iespējas ātrāk savestu kārtībā. Briedis atzina, ka tagad viņam ir daudz piedāvājumu cīnīties pret nopietniem pretiniekiem, bet tas nav iespējams veselības dēļ. Ja ringā jāpiedomā par blakus apstākļiem, piemēram, sajutām rokā, pilnvērtīgi cīnīties nevar.

Briedis arī ir vīlies, ka daudzi viņa fani nevarēja tikt uz cīņu pret Vegasu, jo biļešu cenas bija piemērotas drīzāk Maskavas, nevis Rīgas līmenim. Iespējams, tādēļ arī publika tribīnēs nebija tik atsaucīga, sprieda bokseris. 

Pērn novembrī Briedis kļuva par pasaules čempionu Starptautiskās Boksa asociācijas (IBA) versijā otrajā smagajā svarā, un šoruden viņš ir apņēmies titulu aizstāvēt. Lai to paveiktu, Briedim jāsadziedē roka, jo viņš atzīst, ka pašlaik būtu problemātiski stāties pretim pasaulē 20 labākajiem bokseriem.

Garu atpūtu Briedis neplāno, jo uzskata, ka 29 gadu vecumā nevar palaisties slinkumā tādēļ, ka vēlāk būs grūti pilnvērtīgi atgriezties.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties