27.02.2015. 17:17
Latvijas boksa funkcionārs Romāns Dāboliņš (43) sarunā ar laikrakstu "Vesti Segodnya" atzīst, ka mūsu labākais bokseris Mairis Briedis (30) vietējā mērogā ir zvaigzne, taču tālāk spriest grūtāk. Promouters iegulda bokserī naudu un nav ieinteresēts piemeklēt ļoti spēcīgus pretiniekus, kas var uzvarēt.

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis uzvar, taču cīnās ne ar tiem spēcīgākajiem pretiniekiem. "Latvijas līmenī Briedis ir zvaigzne, bet tālāk spriest grūtāk. Promouters iegulda viņā naudu un piemeklē pareizos pretiniekus. Menedžments viņam ir pareizais, nemet zem tanka, viss sokas labi. Ja promouters bokserī iegulda nopietnu naudu, tad viņš nekad neliks savu klientu pret tādu, kas var uzvarēt," norāda Romāns Dāboliņš. "Jā, Briedis ir labs bokseris. Bet vai viņš var nonākt līdz nopietnam pretiniekam - čempionam? Visdrīzāk nē."

2. maijā Lasvegasā notiks gadsimta mačs, kurā tiksies 38 gadus vecais amerikānis Floids Meivezers (47-0, 26 KO) un 36 gadus vecais filipīnietis Menijs Pakjao (57-5-2, 38 KO). Biļetes tika izpirktas 15 minūšu laikā. Honorārs būs fantastisks ~ 200 miljoni dolāru, no kā 120 tiks Meivezeram (reāli uz rokas viņš saņems apmēram 60). Maksas kanāli plāno nopelnīt kopumā 400 miljonus. "Šis mačs var notikt pēc diviem scenārijiem. Pirmais - garlaicīgs un neinteresants: kāds gūs traumu, un cīņa tiks pārtraukta. Otrais - aizraujošs, jo šiem bokseriem ir dažādi stili. Domāju, ka uzvarēs Meivezers (lieku 60 pret 40). Kaut gan jutīšu līdzi filipīnietim - viņš ir pozitīvais varonis. Meivezers ir negatīvais, tik kruts un ļoti bagāts. Jebkurā gadījumā intriga ir," atzīst latviešu speciālists.

Izmantotie resursi:Laikraksts "Vesti Segodnya"Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties