24.12.2015. 10:50
Ar Boizī štata universitātes "Broncos" negaidīti iespaidīgu pārākumu pār Ziemlilinoisas "Huskies" (55:7) noslēdzās šī gada "Poinsettia Bowl".

Kā "Broncos" un "Huskies" maču noraksturoja Ziemeļamerikas apskatnieki – Ziemeļininoisas komanda uzvarēja pirmsspēles monētas mešanā, taču atdeva bumbu pretiniekiem un spēle bija beigusies pirms tā vēl sākās.

Boizī komanda ar trim ātrām izspēlēm, jau mača pirmajā minūtē, guva savu pirmo piezemējumu, kas bija tikai iesākums Breta Ripjena un Džeremija Maknikolsa dominancei uzbrukumā. Jāpiebilst, ka Maknikolss bija šīs spēles produktīvākais jardu vācējs gan uzbrūkot pa zemi, gan arī pēc piespēļu uzbrukuma.

"Huskies" komandai gan šī nebija veiksmīgākā diena, jo bez kļūdainā lēmuma mača sākumā, spēles pirmajā puslaikā viņi trīs reizes zaudēja bumbu.

Tāpat, lai arī šajā spēlē daudz deva uzbrukums, nevar nepieminēt aizsardzību, kas zaudēja vien septiņus punktus, bet, kas īpaši izceļ šīs komandas veikumu, spēlē kopumā Boizī štata "Broncos" zaudēja tikai 33 jardus (pret 654 pašu gūtajiem jardiem).

Citā spēlē tikās vēl viena MAC konferences komanda Boulingrīnas "Falcons" tikās ar Dienviddžordžijas "Eagles" un, tāpat kā "Huskies" zaudēja. Šoreiz gan rezultāts nebija tik graujošs, taču oponentiem vienalga izdevās sasniegt pussimts punktu robežu – 27:58.

Spēles pirmajā pusē komandas cīnījās līdzīgi, taču otrajā mača daļā "Eagles" guva piecus bezatbildes piezemējumus, kas viņiem nodrošināja pārliecinošu uzvaru savā pirmajā kausu spēlē skolas vēsturē. Tāpat Džordžijas štata vienība uzstādīja jaunu rekordu, proti, šī viņiem bija septītā spēle sezonā, kurā ir gūti vismaz 400 jardi uzbrukumos pa zemi, kas ir labākais rādītājs FBS skolām kopš 2004. gada.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader in Sports