22.07.2016. 00:10
Latvijas kausa īpašniece "Jelgava" negaidīti savā laukumā ar rezultātu 3:0 sakāva 1969. gada Eiropas Kausa ieguvēja kausa īpašnieci Bratislavas "Slovan" un iekļuva Eiropas līgas 3. kvalifikācijas kārtā, kur tiksies ar Jeruzalemes "Beitar". Piedāvājam jelgavnieku spēlētāju komentārus pēc lielā panākuma.

Uzvaras vārtu autors Gļebs Kļuškins: "Pirms spēles mēs sitam pendeles – es, Borja [Bogdaškins], Kovaļovs. Brīdī, kad bija jāizvēlas, kurš sitīs, Borja pienāca un paprasīja, vai esmu gatavs sist. Pateicu, ka jā. Un viss. Pirms sitiena kājas netrīcēja – jau jutu, ka iesitīšu.

Uzvarējām ar 3:0 – var teikt, ka easy win [viegla uzvara] (smejas). Taču šīm divām spēlēm atdevām ļoti daudz spēka – tās nāca ļoti, ļoti grūti. Bratislavas "Slovan", protams, ir spēcīga komanda, taču, par spīti smagām iepriekšējiem mačiem, visiem čaļiem iekšā bija ticība, ka uzvarēsim. Nebija tādu domu, ka netiksim tālāk, ka netiksim trešajā kārtā. Izraēla vai Kipra? Labāk gribu braukt uz Izraēlu. Skatījos pirmo spēli [kurā "Beitar" uzvarēja ar 1:0], un man liekas, ka Izraēlas komanda ir mazliet vājāka."

Otro vārtu autors Boriss Bogdaškins: "Pat pašam grūti noticēt tam, ko paveicām. Esmu pilns ar emocijām, un mēs rakstām vēsturi. Mēs visi – gan klubs, gan Jelgava – noticējām sev un panācām rezultātu. Protams, pirmās spēles iznākums nozīmēja, ka mums, visticamāk, būs jāgūst vārti, bet mēs visi ticējām un galvenais ir ticēt saviem spēkiem. Pildījām spēles plānu, gaidījām savas iespējas, un, kā izrādījās, izdevās izmantot pat trīs.

Mani vārti? Redzēju, ka Oļegs [Malašenoks] saņem bumbu, pateicu viņam, ka esmu brīvs. Paskatījos, ka aizsarga aizmugurē nav un ka viņš ir apstājies, nav aizgājis līdz galam. Oļegs iedeva man piespēli, saņēmu bumbu, un tad vairs citādi sist nebija iespējams – labi, ka trāpīju.

Uzvara pār "Slovan" vai Latvijas kauss? Uzskatu, ka šī uzvara ir lielākā mūsu kluba vēsturē. Esam ļoti priecīgi, ka spējām pārvarēt tik skaļu klubu. Zinām, ka viņi visi saņem desmit reizes vairāk nekā mēs, taču paši redzat, ka tas futbolā nav galvenais un ka rezultātu var sasniegt arī tad, ja nesaņem lielu naudu. Izraēla vai Kipra? Kiprā jau bijām [treniņnometnē pirms sezonas sākuma], tāpēc, protams, gribas uz Izraēlu."

Abdulajs Diallo, pret kuru tika nopelnīta pendele un kurš mača izskaņā tika noraidīts: "Pirmā spēle pret "Slovan" bija ļoti, ļoti smaga, jo šī komanda uzbrukumā spēlē ļoti labi. Mums vajadzēja koncentrēties aizsardzībā un neļāvām gūt vārtus – tas ir ļoti labi. Sarkanā kartīte? Ļoti smagi, jo man bija milzīgas emocijas. Domāju, ka saņemšu dzelteno kartīti, taču, ok, tas ir futbols – lēmums jāpieņem tiesnesim. Cik spēles izlaidīšu? Domāju, ka varbūt divas [garām ejošais "Jelgavas" galvenais treneris Sauļus Širmelis noteica - piecas spēles, piecas]."Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties