11.07.2014. 08:53
Neizdevās gūt otro uzvaru pēc kārtas Zviedrijas Allsvenskan čempionātā spīdvejā Maksima Bogdanova pārstāvētajam "Masarna Avesta" klubam - 41:49 viesos pret "Lejonen Gislaved". Maksima rēķinā - 8 punkti piecos braucienos.

"Lejonen Gislaved" komanda arī ir viena no tām 3-4 komandām, kas cer iekļūt Elitserie čempionātā un tā sāka ļoti pārliecinoši - jau pēc trim braucieniem bija 13:5, bet pēc 7 braucieniem - 30:12 mājinieku labā. Ar divām pēc kārtas 5:1 uzvarām viesiem izdevās atjaunot cerību (22:32), taču tā drīz vien atkal un šoreiz galīgi nodzisa - 26:40 pēc desmit braucieniem.Maksims Bogdanovs divas reizes finišēja otrais, vienreiz - trešais, vienreiz braucienā uzvarēja un kopā ar Denisu Andersonu atveda 5:1 (panāca 31:41, taču glābties vairs nevarēja), bet savā pēdējā braucienā izstājās.Allsvenskan čempionāta turnīra tabulā "Masarna Avesta" saglabā otro vietu - 11 punkti 8 mačos. "Gnistorna" ir līdere ar 14 punktiem, bet uz papēžiem min "Lejonen" un "Griparna" - attiecīgi 10 un 9 punkti, taču par vienu maču mazāk. 8 punkti ir "Ornarna" komandai.

Jau šodien plkst. 18 Daugavpilī "Lokomotive" Polijas Nice spīdveja līgas čempionātā uzņems līderi Žešuvas komandu. Noteikti jāuzvar, lai uzlabotu izredzes palikt Nice līgā. To var izdarīt, ja beidzot savā līmenī nobrauks visi "Loko" spīdvejisti, jo līdz šim šajā sezonā vēl nav bijis tāda mača, kurā viens vai divi, bet dažkārt pat trīs no pamatsastāva neaizvada nesekmīgas sacensības.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties