21.12.2014. 17:09

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sezonas turpinājumā Eiropas trasēs Latvijas bobslejisti varētu izmēģināt arī jaunas iespējas tehnikas jomā. Ir jauni BTC bobi un arī citas iespējas, ko pēc jaunā gada izmantot, pastāstīja Kļaviņš. Melbārdis Ziemeļamerikā vēl nestartēja ar olimpisko bobu - ar to paredzēts sākt braukt jaunajā gadā. 

"Lielu brīnumu nav - divi ļoti stabili braucieni ar labu startu un rezultāts nekur nepaliek," arvien pieredzējušākā Melbārža veikumu sezonas sākumā izvērtēja Kļaviņš.

Treneris gan rēķinās, ka pēcolimpiskajā sezonā daudzas ekipāžas ir pārāk atslābinājušās, jo nākamais olimpiskais starts vēl ir ļoti tālu, bet tuvākās rezerves nav tik labas. Taču Kļaviņš uzsvēra, ka korejieši jau tagad sāk krāt panākumus un lietai pieiet ļoti nopietni, rēķinoties ar nākamajām ziemas olimpiskajām spēlēm, kas 2018.gadā notiks viņu dzimtenē.

Pēc Ziemeļamerikā aizvadītajiem pirmajiem diviem posmiem Melbārdis ir līderis Pasaules kausa absolūtajā kopvērtējumā un ieņem pirmo vietu divnieku un četrinieku pilotu ieskaitē. Sezonas pirmajā posmā Melbārdis Leikplesidā, ASV, bija otrais divnieku braucienos un ieguva bronzu četrinieku ekipāžu konkurencē. Savukārt šonedēļ Kalgari trasē viņa pilotētās ekipāžas bija ātrākās tiklab divnieku kā arī četrinieku sacensībās.

Pasaules kausa sezonas nākamais posms risināsies janvāra otrajā nedēļas nogalē Altenbergā, Vācijā.Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties