21.12.2014. 21:51
Bobsleja pilots Oskars Melbārdis Pasaules kausa (PK) izcīņas jaunajā sezonā abos līdzšinējos posmos gan divnieku sacensībās, gan četriniekos izcīnījis vietas labāko trijniekā, turklāt pēdējā posmā Kanādas trasē Kalgari viņš triumfēja divas dienas pēc kārtas.

«Rezultāti ir likumsakarīgi un lielu brīnumu nav,» Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv citēts Latvijas izlases treneris Eiropas kausa izcīņā Olafs Kļaviņš. «Divi ļoti stabili braucieni ar labu startu un rezultāts nekur nepaliek.»

Pēc diviem posmiem Melbārža pilotētais četrinieks (stūmēji - Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jāns Strenga) PK kopvērtējumā ar 425 punktiem atrodas dalītā pirmajā pozīcijā. 

Līdz šim Melbārdis nav braucis ar bobu, kuru izmantoja olimpiskajās spēlēs Sočos, bet to liks lietā pēc jaunā gada, kad risināsies posmi Eiropas trasēs. «Izmaiņas vienmēr ir jāveic,» teica Kļaviņš.

«Jāņem vērā, ka šis ir pēcolimpiskais gads. Ļoti daudz ekipāžas ir atbrīvojušās un nekur nesteidzas, jo līdz nākamajai Olimpiādei vēl ir laiks. Izņēmums gan ir korejieši, kuri jau sāk rādīt panākumus un viņi tai lietai ļoti nopietni pieiet,» viņš skaidroja.

Arī divnieku sacensībās Melbārdis/Dreiškens ir dalītā pirmajā vietā PK kopvērtējumā.  

PK sezona janvārī turpināsies Eiropas trasēs. Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties