11.12.2014. 16:00

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sarežģītajā Bavārijas trasē labākās sekmes bija vāciešiem. Uzvarēja Johanesa Lohnera divnieks, otrais bija pieredzējušais Manuels Mahata, bet trešo vietu iegiva itālietis Simone Bertaco.

Latvijas izlases Eiropas kausa izcīņā treneris Olafs Kļaviņš pastāstīja, ka Žaļims ar veiktajiem braucieniem īsti nav apmierināts. Abos braucienos ekipāžai bija labākais starta ieskrējiens, bet lielākās problēmas trasē sagādāja aplis. "Ja tas neizdodas, tad grūti ko glābt," uzsvēra Kļaviņš.

Savukārt jaunajam Miknim sākumā gāja grūti, jo pirmajā treniņu dienā bija divi kritieni, taču sacīkstēs debitants nobraucis godam, un arī nekādu savainojumu nav.

"Iepriekš, kad te trenējāmies, ledus profils bija nedaudz citāds,  jaunajam jau uzreiz grūti uzķert nianses. Sakarā ar to, ka Matīsam [Miknim] vajadzēja gūt ieskaites oficiālajos treniņos, vēlreiz braucām nākamajā dienā ar divnieku un tas nozīmē, kas sestdien un svētdien mūsu jaunais pilots ar četriniekiem nebrauks. Par vāciešu panākumiem nav jābrīnās, viņiem startē daudz vietējo pilotu, vairāk izbrīna otra labākā holandieša septītā vieta un pieredzējušā čeha Jana Vrbas 14.vieta," iespaidos dalījās Kļaviņš.

Kēnigszē trasē piektdien notiks Eiropas kausa sestā posma sacensības divniekiem, savukārt sestdien un svētdien būs divi posmi četrinieku ekipāžām. Pēc tam Eiropas kausa kalendārā paredzēts pārtraukums un nākamās sacensības būs jau pēc Jaungada Sanktmoricā un Vinterbergā.

Savukārt Latvijas spēcīgākās ekipāžas piektdien un sestdien Leikplesidā, ASV, sāks Pasaules kausa sezonu. Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties