02.04.2015. 10:21
Latvijas Bobsleja un skeletona federācija (LBSF) 11. aprīlī Rīgā, Daugavas stadiona vieglatlētikas manēžā, rīkos jauno bobslejistu un skeletonistu testus, lai meklētu jaunus talantus minētajos sporta veidos.

Bobslejā un skeletonā Latvija pieder pasaules sporta lielvalstīm un to lieliski pierādījusi aizvadītā sezona. Tā bijusi spīdoša un vainagojusies gan ar uzvarām pasaules kausa kopvērtējumā, gan medaļām pasaules un Eiropas čempionātos. Latvijas sportisti pašlaik ir pasaules elitē, bet lai tā būtu arī nākotnē, atkal tiek rīkota jauna atlase un meklēti jauni talanti gan bobslejā, gan skeletonā.

Tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevis apliecinot griboši jaunieši, vēlams no 17- 26 gadu vecumam, augumā no 170 cm un vairāk. Būtu labi, ja kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3,20 sekundēs, tālumā no vietas spētu aizlēkt vismaz 2,75 m .

Atlases testu programmā:- 30 m skrējiens gaitā- tālums no vietas- bobsleja trenažiera stumšana

Jauno bobslejistu - skeletonistu testi notiks 11. aprīlī (sestdiena) plkst. 12.00 Rīgā, Augšielā 1, Daugavas stadiona vieglatlētikas manēžā. Papildus informācija pa tālruni 29215078.

Informāciju sagatavoja:LBSFTrāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties