09.06.2014. 23:27
Horvātijas futbola leģenda, bijušais izlases kapteinis Zvonimirs Bobans izteicies, ka brazīliešu talants Neimārs nekad nesasniegs šī brīža labāko pasaules futbolistu līmeni, savukārt citai "Barcelona" superzvaigznei Lionelam Mesi trūkstot motivācijas.

"Vai Neimārs var tikt pie Zelta bumbas? Nē. Viņš nav tik labs, nav tik spēcīgs," norādīja Bobans, kurš bija Horvātijas izlases kapteinis 1998. gada Pasaules kausā, kad horvāti izcīnīja bronzas medaļas. "Viņam ir vienreizējs talants, bet šobrīd viņš ir tālu no top klases. Viņš nekad nebūs kā Ronaldu, Ibrahimovičs, Injesta un īpaši Mesi."

22 gadus vecais Neimārs aizvadītajā sezonā "Barcelona" rindās laukumā devās 26 Spānijas čempionāta spēlēs un guva deviņus vārtus. UEFA Čempionu līgā brazīlietim desmit mačos četri vārtu guvumi.

Tāpat Bobans, kurš savulaik 11 gadus nospēlēja "Milan" rindās, izcīnot četrus Itālijas A sērijas titulus un vienu Čempionu līgas titulu, kritizēja otru "Barsas" zvaigzni Lionelu Mesi.

"Kādam ir jāpasaka taisnība viņam - Mesi būtu jācīnās ar Mesi. Viņš absolūti nav sagatavojies, nav formā un ir demotivēts visu laiku, izņemot reizes, kad jāspēlē pret Madrides "Real". Tad viņš spēlēja ar 30 procentiem no savām spējām un parādīja, cik ir pārāks," asi izteicās Bobans, kurš pēc garās spēlētāja karjeras ieguva augstāko izglītību un komentē futbolu televīzijā. "Kad viņš ir svaigs, kad viņš sevi sagatavo un atgūst entuziasmu, lai izbaudītu futbolu, viņš var būt labākais. Un viņam tādam ir jābūt!"

Izmantotie resursi:Sportske novosti - Portal za nogomet, košarku,...Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties