26.05.2012. 17:27
Latvijas BMX riteņbraucējs Miks Puķītis piektdien izcīnīja otro vietu pasaules izaicinājuma sacensībās amatieriem.

Paralēli pasaules čempionātam notiekošajās sacensībās Puķītis startēja pieaugušo vecuma grupā no 25. līdz 29.gadiem. Viņš finālā piekāpās vienīgi Nīderlandes sportistam Nielam Verijtam.

Kā ziņots, pirms tam ceturtdien notikušajās bērnu un jauniešu sacensībās trīs Latvijas sportisti aizkļuva līdz izaicinājuma sacensību fināliem.

Savās vecuma kategorijās finālsacensībās startēja Vineta Pētersone, Helvijs Babris un Paula Kibare.

Vislabāk veicās Pētersonei, kura meiteņu grupā līdz 13 gadu vecumam izcīnīja ceturto vietu.

Tikmēr Babris un Kibare finālbraucienos ieņēma septītās vietas attiecīgi zēnu grupā līdz 14 gadu vecumam un meiteņu grupā no piecu līdz septiņu gadu vecumam.

Kopumā izaicinājuma sacensībās uz starta dosies 31 Latvijas sportists.

Kā ziņots, pasaules čempionāta finālsacensības risināsies sestdien.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga