07.09.2015. 21:27
Latvijas basketbola izlase uzvaru Eiropas čempionāta spēlē ar Čehiju guvusi caur asinīm un sāpēm, pēc dueļa secināja valstsvienības kapteinis Jānis Blūms.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā zināms, svarīgā mačā pirmdien Latvija pieveica Čehiju ar rezultātu 72:65 (17:22, 23:11, 11:9, 21:23). Līdz ar to pēc trim kārtām pa divām uzvarām guvušas Lietuva, Beļģija, Latvija un Čehija, kas nozīmē aizraujošas noslēdzošās divas apakšgrupu turnīra kārtas.

"Spēle bija psiholoģiski ļoti smaga, jo iepriekš Lietuva zaudēja, un mūsu zaudējuma gadījumā čehiem būtu jau trīs uzvaras. Caur asinīm, manām sāpēm, fantastisku skatītāju atbalstu izcīnījām uzvaru," pēc dueļa Blūms žurnālistiem atklāja, ka no rīta nav zinājis, vai vispār būs spējīgs piedalīties mačā, jo kāja bijusi tā sapampusi, ka viņš nav varējis paiet. "Dakteri visu nakti palīdzēja. Man šodien bija jārāda savs kapteiņa statuss, jo šī uzvara mums ļoti palīdzēja."

Latvijas izlasei Čehijas pretestību izdevās salauzt pēc pārejas no cilvēks cilvēka aizsardzību uz zonas aizsardzību.

"Viņiem ir laba komanda un daudziem spēlētājiem Eirolīgas pieredze. Atlētisks un garš sastāvs, tomēr ar zonas aizsardzību mums izdevās izsist viņus no līdzsvara," atklāja Blūms. "Nospēlējām taktiski gudri. Sapratām, ka viens pret vienu aizsardzībā mums iet grūti ar viņiem, bet pēc tam spēle aizgāja. Varbūt labāk, ka viens Jans Veselijs sajuta spēli, bet citi viņu spēlētāji nē."Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties