26.01.2015. 22:16
Grieķijas basketbola čempionātā sākušās otrā apļa spēles. Jāņa Blūma pārstāvētais Atēnu klubs "Panathinaikos" (12-2, #2) izbraukumā pārspēja AENK vienību (6-8, #8) ar rezultātu 72:66 (22:16, 12:14, 20:19, 18:17).

Pirmajā aplī “zaļie” savā laukumā pieveica konkurentus ar 10 punktu pārsvaru. Viesos intriga saglabājās līdz pēdējai minūtei. “Nea Kifisia” basketbolisti 117 sekundes pirms spēles beigām samazināja starpību līdz trīs punktiem – 69:66. Tie izrādījās viņu pēdējie punkti spēlē.

Jānis Blūms spēlēja 11:42 minūtes, guva trīs punktus (2p 0/1, 3p 1/5), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, divas reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Urugvajiešu centrs Estevans Batista guva 24 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. Džeimsa Gista rēķinā 11 punkti. PAO spēlētāji viesos uzvarējuši piecās no septiņām spēlēm, savukārt mājās guvuši virsroku visās septiņās cīņās.

”Panathinaikos” pretinieki otrajā aplī: Nea Kifisia (2-0, +16), Kolossos (+20), AEK (+34), Trikalla (+26), AGOR (+9), PAOK (-17), KAOD (+31), Koroivos (+13), Panionios (+31), Aris (+7), Olympiacos (-7), Panelefsiniakos (+37), Apollon Patras (+6).