19.01.2015. 20:32
Jānis Blūms un Atēnu “Panathinaikos” basketbolisti pirmdien, 19. janvārī, izbraukumā Patrās atspēlēja 14 punktu starpību pret “Apollon” komandu un pirmo apli noslēdza ar 11 uzvarām.

Atēnu “Panathinaikos” (11-2, #3) izbraukumā uzvarēja Grieķijas kausa finālistus “Apollon Patras” (6-7, #9) ar rezultātu 77:71 (22:19, 15:30, 20:10, 20:12). “Zaļie” viesos uzvarējuši četrās no sešām spēlēm, savukārt mājās guvuši virsroku visās septiņās cīņās.

Otrajā ceturtdaļā Atēnu klubs iekūlās nepatikšanās. “Apollon” līderis Ficpatriks īsā laikā guva 14 punktus, iedzenot viesus četrpadsmit punktu bedrē – 35:49. “Panathinaikos” atspēlējās, izmantojot savu ciešo aizsardzību. Otrajā puslaikā mājinieki guva tikai 22 punktus, tādējādi “zaļie” pirmo apli pabeidza ar 11 uzvarām 13 spēlēs.

Jānis Blūms 11:42 minūtēs guva divus punktus (3p 0/1, 1p 2/3), saņēma četras personiskās piezīmes un izprovocēja divus pārkāpumus. Urugvajiešu centrs Estevans Batista 18 punktiem pievienoja sešas atlēkušās bumbas, savukārt Slotera rēķinā 19 punkti.

“Panathinaikos” pretinieki otrajā aplī: Nea Kifisia (+10), Kolossos (+20), AEK (+34), Trikalla (+26), AGOR (+9), PAOK (-17), KAOD (+31), Koroivos (+13), Panionios (+31), Aris (+7), Olympiacos (-7), Panelefsiniakos (+37), Apollon Patras (+6).

Izmantotie resursi:Αρχική - Ε.Σ.Α.Κ.Ε.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009