19.11.2017. 01:07

“Boston College” sāka sezonu ar trīs uzvarām mājās pār Mika Antoma pārstāvēto “Maine” (85:65), “South Carolina State” (91:52) un “Sacred Heart” – 73:53. Pirmajā izbraukumā tik labi neveicās – WNBA kluba “Connecticut Sun” mājvietā Ankasvilā nācās atzīt “Texas Tech” pārākumu ar 64:75.

Trešā gada students Ervīns Mežnieks pirmajās trīs spēlēs laukumā pavadīja divas, sešas un nevienu minūti. Cīņā pret “Sacred Heart” izdevās gūt divus punktus (1p 2/2). Izbraukumā Ankasvilā Mežnieks netika laukumā.

“Maine Black Bears” (0-2) pirmajā spēlē 10. novembrī viesos zaudēja “Boston College” ar 65:85. Miks Antoms debijas cīņā deviņās minūtēs pa grozu nemeta, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un divas reizes kļūdījās.

Nākamā spēle sekoja 14. novembrī izbraukumā pret “Texas Tech” un beidzās ar neveiksmi – 44:83. Antomam 13 minūtēs divi punkti (2p 1/7), divas atlēkušās bumbas aizsardzībā un viena personiskā piezīme.

“Southern Illinois Salukis” (1-0) sezonas atklāšanas spēlē 10. novembrī izbraukumā Dienvidkarolīnā apspēlēja Raivja Ščerbinska pārstāvēto “Big South” čempionvienību “Winthrop” ar 81:66. Rūdolfs Strādnieks septiņās minūtēs guva piecus punktus (2p 1/1, 3p 1/1) un saņēma četras personiskās piezīmes.

“Winthrop Eagles” (0-2) pēc zaudējuma “Southern Illinois” (66:81) devās uz Kolorado pavalsts pilsētu Fortkolinsu, kur 1500 metru augstumā virs jūras līmeņa zaudēja “Colorado State” ar 76:80. Raivis Ščerbinskis laukumā pirmajās divās spēlēs netika. Jāpiebilst, ka novembra sākumā iepazīšanās braucienā uz Kolorado devās Francis Gustavs Lācis.

Centra spēlētājam Kārlim Šiliņam sezona beidzās 10 dienas pirms tās sākuma. Pirms gada viņš pārrāva kreisās kājas ceļgala priekšējās krusteniskās saites, bet 1. novembrī to pašu kāju savainoja vēlreiz. “Ole Miss” šosezon būs jāiztiek ar ļoti ierobežotu piekto numuru rotāciju.

“Hawaii” basketbolisti (3-0) sezonu sāka ar trīs panākumiem, mājās pārspējot “Arkansas-Pine Bluff” (82:70), “North Dakota” (81:78) un Oskara Reinfelda bijušo komandu “Troy” – pagarinājumā 72:67.

Zigmārs Raimo pirmajās divās uzvarās laukumā bija pa vienai minūtei, bet trešajā spēlē septiņās minūtēs guva divus punktus (2p 1/1), izcīnīja divas bumbas uzbrukumā un četras reizes kļūdījās.

“California Polytechnic State University” jeb “Cal Poly Mustangs” (1-2) pirmajās divās spēlēs izbraukumā zaudēja “Stanford” (62:78) un “California” (82:85), savukārt pirmajā cīņā savā laukumā apspēlēja NCAA otrās divīzijas vienību “Holy names” – 76:47.

Kārlis Garoza pirmajā spēlē septiņās minūtēs izdarīja vienu metienu (2p 0/1) un saņēma divas personiskās piezīmes. Otrajā spēlē viņam 22 minūtēs četri punkti (2p 2/3), divas atlēkušās bumbas uzbrukumā, divas rezultatīvas piespēles, viena kļūda un divas personiskās piezīmes.

Uzvarā pār “Holy names” Garozam 16 minūtēs četri punkti (2p 2/5), deviņas atlēkušās bumbas, tai skaitā piecas uzbrukumā, trīs piespēles, trīs kļūdas un divas personiskās piezīmes.

“Bowling Green” (1-1) izbraukumā Filadelfijā uzvarēja “Drexel” ar 78:69, bet mājās Ohaio zaudēja “South Dakota” – 79:88. Matīsam Kulačkovskim vēl nav izdevies tikt pie spēles laika.

“Grand Canyon” (2-0) kampaņu sāka ar divām uzvarām mājās pret “Florida A&M” (67:51) un “Robert Morris” – 75:61. Robertam Blumbergam debijas spēlē 16 minūtēs divi punkti (2p 1/3, 3p 0/1), divas atlēkušās bumbas, viena piespēle, sešas kļūdas, divas pārķertas bumbas un viens bloķēts metiens.

Otrajā spēlē pret Kristīnes Silarājas un Annas Gailītes bijušo skolu Blumbergs 13 minūtēs guva divus punktus (3p 0/2, 1p 2/2), izcīnīja divas bumbas zem groziem, izdarīja vienu piespēli, vienu reizi kļūdījās un saņēma divas personiskās piezīmes.

“Saint Mary`s Gaels” (3-0) pirmajā nedēļā trīs mājas spēlēs svinēja uzvaras pār “Saint Francis Pennsylvania” (85:68), “New Mexico State” (92:74) un “Cal State Fullerton” – 76:57. Pirmā cīņa izbraukumā paredzēta 19. novembrī pret “San Jose State”. Kristers Zoriks vēl nav ticis laukumā.