22.04.2015. 12:45
Šovakar 21:45 Jānis Blūms un "Panathinaikos" mēģinās vēlreiz izvairīties no izstāšanās Eirolīgas ceturtdaļfinālā, cenšoties apspēlēt Maskavas CSKA. Rezultāts sērijā līdz trim uzvarām pagaidām 2:1 Krievijas kluba labā.

"Panathinaikos" pirmajās divās sērijas spēlēs pilnvērtīgu pretestību zvaigžņotajam CSKA sastāvam nespēja izrādīt, abas reizes zaudējot ar vismaz 20 punktu starpību. Aizvakar izdevās ļoti sīvā cīņā izraut uzvaru, taču situācija sērijā joprojām ir nelabvēlīga grieķu klubam.

"Panathinaikos" aizsargs Jānis Blūms šajā sērijā pagaidām nav guvis ne punkta un vidēji spēlējis tikai 5:45 minūtes, taču lielisku spēli pirmdien aizvadīja viņa komandas biedrs Nikos Papas, kurš guva 25 punktus un trāpīja piecus tālmetienus. Šis sniegums ļāvis viņam kļūt par ceturtdaļfināla trešās kārtas vērtīgāko spēlētāju.

Šī vakara spēle atkal notiks Atēnās, kur kluba līdzīpašnieks pēc iepriekšējā mača sarīkoja skandālu, izsakot draudus spēles tiesnesim. Šī emociju izpausme laupījusi teju 200 tūkstošus eiro no "Panathinaikos" budžetu Eirolīgas piespriestā soda dēļ, taču komandas treneris Duško Ivanovičs norāda, ka papildu motivācija komandas spēlētājiem nav nepieciešama. Treneris arī Eirolīgas mājaslapā izteicies, ka nepieciešams sabalansēt ārējās līnijas un garo spēlētāju sniegumu.

CSKA, lai arī trešo spēli zaudēja, tāpat dominēja zem groziem, kamēr "Panathinaikos" uzvarā ar +1 bija nepieciešami 16 precīzi tālmetieni, ko šovakar būs pagrūti atkārtot. Ja izdosies un tiks gūta arī uzvara, sērijas piektā un izšķirošā spēle notiks 28. aprīlī Maskavā.

Šovakar šī būs vienīgā Eirolīgas spēle, jo "Fenerbahce" savu sēriju prata noslēgt jau trīs spēlēs, savukārt spāņu superklubi Madrides "Real" un "Barcelona" savus ceturtos mačus aizvadīs rītvakar.