29.03.2012. 00:00
Piecus punktus ULEB Eirolīgas turnīra basketbolā ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā trešdien guva latviešu saspēles vadītājs Jānis Blūms, bet viņa pārstāvētā Spānijas komanda Bilbao "Gescrap Bizkaia" ar rezultātu 94:81 (25:24, 22:16, 24:17, 23:24) savā laukumā uzvarēja spēcīgo Krievijas komandu Maskavas CSKA.

Līdz ar to Blūma pārstāvētā komanda svinēja savu pirmo uzvaru ceturtdaļfināla sērijā.

Latvietis šoreiz laukumā pavadīja 20 minūtes un 23 sekundes, realizējot vienīgo divpunktu metienu un vienu no sešiem tālmetieniem.

Vēl Blūms tika pie vienas personīgās piezīmes, maču gan pabeidzot ar negatīvu efektivitātes koeficienta rādītāju -1.

"Gescrap Bizkaia" rindās rezultatīvākais ar 20 gūtajiem punktiem bija Kosts Vasiliadis, kura kontā arī sešas atlēkušās bumbas, bet 18 punktus guva Marko Baničs.

Tikmēr CSKA vienības labā 22 punktus guva Nenads Krstičs, bet 16 punktus un sešas bumbas zem groziem iekrāja Andrejs Kiriļenko.

Sērijā līdz trim uzvarām CSKA gan joprojām atrodas vadībā ar 2-1. Abu komandu ceturtā spēle piektdien atkal notiks Bilbao.

Blūms ir pirmais latviešu basketbolists vēsturē, kurš spējis iekļūt ULEB Eirolīgas izslēgšanas spēlēs.

Jau vēstīts, ka šīs sezonas ULEB Eirolīgas finālčetrinieka sacensības no 11. līdz 13.maijam risināsies Stambulā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933