10.06.2015. 22:17
Zaudējumu arī otrajā Grieķijas čempionāta finālsērijas spēlē trešdien piedzīvoja latviešu basketbolista Jāņa Blūma pārstāvētā Atēnu Panathinaikos vienība, kas savā laukumā ar 69:76 (14:21, 19:17, 17:16, 19:22) piekāpās Pireju Olympiacos.

Sērijā līdz trim uzvarām ar 2-0 vadībā ir Olympiacos basketbolisti, kuri šosezon spēlēja arī ULEB Eirolīgas finālā.

Spēli abas komandas iesāka līdzīgi, taču pirmās ceturtdaļas nogalē septiņu punktu pārsvaru (21:14) panāca Olympiacos basketbolisti. Otro ceturksni rezultatīvāk iesāka mājinieki, kuri piecas minūtes pirms pirmā puslaika beigām pārņēma vadību (26:24). Tomēr pēdējās divās puslaika minūtēs precīzāki bija viesi, kuriem pārtraukumā ejot piecu punktu pārsvars (38:33).

Trešajā spēles ceturksnī mājinieki divas reizes pietuvojās līdz punkta atstatumam (45:46 un 47:48), tomēr vadību pārņemt nespēja. Lai gan ceturtajā ceturksnī Olympiacos panāca deviņu punktu pārsvaru, tomēr divas minūtes pirms pamatlaika beigām Atēnu vienība pietuvojās līdz trim punktiem (66:69).

Mača galotnē aukstasinīgāki izrādījās viesi, kuri svinēja uzvaru ar 76:69, sērijā panākot 2-0.

Blūms šajā mačā laukumā pavadīja piecas minūtes un 44 sekundes, kuru laikā guva trīs punktus, realizējot savu vienīgo tālmetinu. Tāpat viņa rēķinā divas personīgās piezīmes.

Tikmēr mājinieku rindās ar 28 punktiem un 11 izprovocētiem pārkāpumiem izcēlās Luks Mavrokefalidis, bet uzvarētāju vienībā rezultatīvākais bija ULEB Eirolīgas aprīļa vērtīgākais spēlētājs Georgs Printezis, kuram 17 gūti punkti.

Kā zināms, pirmajā komandu duelī ar 76:70 pārāki bija Olympiacos basketbolisti, bet trešo cīņu komandas aizvadīs svētdien Pirejos.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230