23.04.2015. 06:04

, LSM.LV - Sports

Blūms sērijas pēdējā spēlē laukumā bija divas minūtes (2:12) un ar rezultatīvām darbībām neizcēlās. Uzvarētājiem 18 punktus nodrošināja Nando de Kolo, savukārt Grieķijas klubā rezultatīvākais ar 11 punktiem bija Niks Paps.

Eirolīgas ceturtdaļfinālā Blūms spēlēja otro reizi karjerā pēc debijas 2012.gadā Spānijas kluba Bilbao "Bizkaia Basket" sastāvā.

Jau vēstīts, ka "Panathinaikos" pirmajās divās spēlēs Maskavā pārliecinoši zaudēja ar 66:93 un 80:100, bet vēlāk pirmajā cīņā Atēnās guva sērijā vienīgo uzvaru 86:85.

Eirolīgas Četru fināls no 15. līdz 17.maijam notiks Spānijas galvaspilsētā Madridē, kur līdzās CSKA spēlēs arī Turcijas "Fenerbahce Ulker". Cīņā par divām atlikušajām ceļazīmēm Madrides "Real" ar 2:1 ir vadībā pret Turcijas "Anadolu Efes", bet Grieķijas klubs Pireju "Olympiacos" iekrājis 2:1 pārsvaru pār "Barcelona" no Spānijas.