26.01.2017. 09:39

Amerikas Hokeja līgā Vilksas-Bāras/Skrentonas "Penguins" savā laukumā ar 3:2 pagarinājumā apspēlēja Sirakjūzas "Crunch", izšķirošos vārtus iemetot divas sekundes līdz papildlaika beigām. Kristers Gudļevskis atvairīja 26 no 29 metieniem, tostarp trīs pagarinājumā. Pretinieku rindās Teodors Bļugers spēlēja pirmajā maiņā un asistēja vārtu guvumā, nopelnot septīto piespēli sezonā. Viņa kontā arī četri metieni pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients.

Izbraukumā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Sanhosē "Barracuda", kas ar 5:0 sakāva Stoktonas "Heat". Pirmajā trešdaļā izdevās gūt trīs vārtus. Ņikita Jevpalovs ar punktiem neizcēlās, bet nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1 un piecas soda minūtes par kautiņu nepilnas sešas minūtes līdz beigām, un tā bija tikai otrā reize divu gadu laikā, kad Jevpalovs izvicināja dūres. Pretinieku aizsargs Kīts Aulijs nopelnīja divas minūtes par grūšanu apmalē, divas minūtes par kautiņa sākšanu un piecas minūtes par kautiņu.

ECHL Mančestras "Monarchs" izbraukumā ar 3:4 pagarinājumā atzina Norfolkas "Admirals" pārākumu. Rihards Bukarts asistēja trešajā vārtu guvumā, nopelnot piekto piespēli sezonā. Viņa kontā arī divi metieni, pozitīvs lietderības koeficients +2 un noraidījums par turēšanu ar nūju. 14 mačos Bukarta kontā 12 punkti.