01.05.2017. 01:23

Teodora Bļugera "Penguins" iepriekšējā spēlē bija pirmā izdevība pabeigt sēriju sev par labu, tomēr tas neizdevās -zaudējums ar 2:4 un visu bija jāatliek uz šā vakara spēli, kas bija jau trešā pēc kārtas savās mājās.

Par spīti ievērojamam "Penguins" pārsvaram pirmajā periodā (metieni - 21:9), vadībā to pabeidza viesi no Providensas - vārtus 13. minūtē guva Dantons Hīnens.

Otrajā periodā ritēja līdzīgāka spēle, nevienai no komandām vārtus negūstot. Turpretim trešajā periodā atkal ievērojams pārsvars bija mājiniekiem (metieni - 21:7), tomēr vārtus pirmie guva viesi - Dantons Hīnens izcēlās otro reizi šajā mačā, dodot jau divu vārtu pārsvaru "Bruins" komandai.

Nospiedošais "Penguins" spiediens atlikušajā laikā spēja nest augļus tikai vienreiz - Žans-Sebastjēns Dī samazināja rezultāta starpību līdz 1:2, kad bija palikušas 5:23 minūtes līdz trešā perioda noslēgumam. Atlikušajā laikā "Penguins" vārtus neguva, noslēdzot šo sezonu ar sāpīgu zaudējumu.

Teodors Bļugers spēlēja trešajā maiņā ar Dominiku Simonu un Žanu-Sebastjēnu Dī. Latvietim negatīvs +/- koeficients -1 (bija laukumā otro vārtu zaudējumā), kā arī četri metieni pa vārtiem.

Izmantotie resursi:TheAHL.com | The American Hockey League | The...

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430